Bali’de nerede kalmalı: En iyi alanların yanı sıra en iyi oteller

Turizm, Bali’nin balıkçı köylerini tesis kasabalarına dönüştürdü. Yerliler için ana kazanç kaynağı olduğu için Bali kesinlikle misafirperverlik yönetimi sanatını kavradı. Bütçe planından zarif seçeneklere kadar Endonezya’da en geniş konaklama seçeneğine sahiptir. Bu mülklerin birçoğu olağanüstü olanakların yanı sıra güler yüzlü hizmetle gurur duyuyor, bu yüzden kalacak bir yer keşfetmek hiçbir şekilde zor değil. Bir şey varsa, birçok seçenek var.

Ama en iyi alan nedir? Bu, Bali’de ne olduğunuza bağlıdır – seyahat tarzınız, tercihleriniz ve güzergah. Her köşenin kendi profesyonelleri ve eksileri vardır. Adanın coğrafyasına aşina olmak çok önemlidir.

Bali, sekiz regansanın yanı sıra bir şehir olan Denpasar’dan oluşmaktadır. Ancak turistler için adayı dört bölgeye ayırabilirsiniz:

Güney Bali. Bali’nin güney kısmı adanın turizm merkezidir. Konaklama, restoranlar, kafeler, barlar, satın alma alanlarının yanı sıra cazibe merkezlerinin çoğunluğu Güney’de keşfedilmiştir. Bölgeye maceracı gezginler çeken bir dizi sörf alanı vardır. Tatilcı Hotspots: Kuta, Legian, Seminyak, Canggu, Jimbaran, Uluwatu, Nusa Dua, Benoa, Sanur, Denpasar ve Güneydoğu Adaları – Nusa Lembongan, Nusa Penida ve Nusa Ceningan.

Merkez ve Doğu Bali. Merkezi ve doğu kısımları dağlık ve aynı zamanda tarım ve kahve üretimi için en iyisidir. Doğu Bali, büyük aktif yanardağın evidir, Agugn, Mom Mountain. Ubud, Denpasar’ın biraz kuzeyinde yer almaktadır. Bali’nin sanat ve kültür merkezidir. Diğer cazibe merkezleri, Amed’den dalış alanlarının yanı sıra Tulamben’in yanı sıra Padangbai’deki Lombok’a bir feribot limandır. Tatilcı Hotspots: Ubud, Amed, Tulamben ve Padangbai.

Kuzey Bali. Bali’nin kuzey kıyı şeridi plajlar kullanır, ancak kıyılar karanlıktan siyah kuma sahiptir. Aynı şekilde belirli dalış noktalarına bir sıçrama noktası. Tatilcı Hotspots: Lovina ve Singaraja (eski sömürge başkenti).

Batı Bali. Batı kısmı aynı şekilde hem su hem de dağ aktiviteleri kullanır. Buradaki kıyılar, kuzey bölgesi gibi, karanlıktan siyah kuma sahip. Medewi sörf için harika, Menjangan Adası bir dalış alanı seçeneği olarak hizmet ediyor. Batı Bali Milli Parkı, yürüyüşün yanı sıra yürüyüş yapmayı sevenler için de en iyisidir. Tatilcı Hotspots: Medewi, Pemuteran ve Menjangan Adası.

İşte Bali’nin temel bir turizm haritası.

Bali Tatilcı Hotspots. Denpasar finansman şehridir.
Haritadaki kırmızı etiketli yerler Bali’deki önemli tatil alanlarıdır. Gördüğünüz gibi, özellikle Badung Regency’de adanın güney kenarı boyunca birçok sıcak nokta bulunur. Kuta, Legian ve Seminyak’ın hepsi bu alanda. Adalar uçuş terminali bile – sık sık Denpasar Havaalanı olarak adlandırılan Ngurah Rai Dünya Çapında Havaalanı, gerçekten Badung’da olduğu kadar Denpasar’da değil.

Hala Bali’de nerede kalacağınızı bulmak için sıkışmışsanız, Bali’deki tatilcinin sıcak noktalarını parçalayalım. Aynı şekilde Agoda kullanıcıları tarafından derecelendirildiği gibi her alanda en iyi bütçe dostu otelleri ekledik.

Bu rehberde ne kapalı?

Kuta’da Kutatop Hotels

Seminyak’ta Seminyaktop Oteller

Legiantop otelleri

Sanur Sanurtop Otelleri

Ubudtop otelleri ve ubud konukevleri

Bali’de Canggu’daki Considertop Hotels’e diğer alanlar
Jimbaran’daki en iyi oteller
Uluwatu’daki en iyi oteller
Nusa Dua’daki en iyi oteller
Nusa Penida’daki en iyi oteller
Nusa Lembongan’daki en iyi oteller
Nusa Ceninman’daki en iyi oteller
Çok daha fazla Bali otelleri arayın!

Youtube ⬇️⬇️⬇️Related yayınlarında daha fazla fikir:

Kutu

En iyisi: Bütçe Planı Gezginler, Backpackers, Kutlama Hayvanları

Badung Regency’deki Kuta Bölgesi, Bali’deki en büyük konaklama konsantrasyonuna sahiptir. Burada üst düzey oteller olmasına rağmen, kasaba bütçesi ve backpacker dostu konaklama yerleriyle anlaşılmaktadır.

Kuta ziyaretçiler arasında en belirgin olanıdır. Bunun bir nedeni var. Birincil yol boyunca ve şehir merkezinde olduğu için son derece pratiktir. Burada ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse ne olursa olsun – ATM’ler, para borsası kioskları, bankalar, pratik mağazalar, satın alma yerleri, restoranlar, çubuklar, gezi ajansları ve motosiklet kiralamaları. Aynı şekilde operatörlerin yanı sıra birçok gezi şirketinin de ev üssüdür. Burada da çok sayıda gezi demeti başlıyor.

Kuta is finest understood for its beach, where lots of surfers flock to trip the waves. This location put Bali on the map of worldwide tourists. It is likewise popular — or infamous, depending upon exactly how you feel about it — for its vibrant, energetic nightlife.

It is crucial to likewise understand that Kuta is congested as well as extremely busy. If you’re after some peace as well as quiet, Kuta is absolutely not for you.

Top hotels in Kuta

Cara CARA Inn. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

H-Ostel Bali. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Praba Guesthouse. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Kuta Beach konaklama. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Yans Home Hotel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

D Yatak Hostel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Seminyak

En iyisi: aileler, daha büyük bütçeli gezginler, Kuta’nın sunması gereken tüm harika şeyleri sevenler, ancak büyük kalabalıklardan nefret ediyor

Seminyak, Kuta’nın kuzeye daha az önde gelen klasik üvey kız kardeşidir. Konaklama seçenekleriyle ilgili olduğunda, Kuta’nın üst düzey versiyonu olarak inanın. Çok sayıda üst düzey otel, villalar ve Health Club Resorts ile kaplıdır. Bunlardan birçoğu aynı şekilde hane halkları ve büyük gruplarla ilgileniyor. Aynı şekilde bir dizi ince yemek restoranı, üst düzey dükkanlar, şık barlar ve şık noktalar vardır.

Kuta gibi, bu bir sörfçünün cenneti. Aynı kıyı boyunca da bulunur, böylece gün batımının aynı görünümünü paylaşırlar. Aynı şekilde havaalanından da kolayca erişilebilir, ancak biraz daha uzak.

Seminyak’ta en iyi oteller

Balinea Rental & Spa. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Semimpi Basecamp. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Oda ve Vespa Suite 2. Oranları ve Kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Ibis Styles Bali Petitenget. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Arana Suite. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Seminyak Square Hotel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Legalı

En iyisi: Her iki dünyanın en iyisini isteyen gezginler (Kuta ve Seminyak)

Kuta ve Seminyak arasında yer alan Legian, her iki dünyanın en iyisini kullanan bir banliyödir. Yerliler, Kuta’yı deneyimlemek isteyen insanlar için en iyisi olduğunu, ancak orada kalmak istemediğinin yanı sıra Seminyak’ta kalmak isteyen ancak bunun bedelini ödeyemeyeceği konusunda şaka yapıyor. Bununla birlikte, ciddi bir notta, her iki bölgeye de Legian’dan kolayca erişilebildiğinden, gerçekten harika bir denge kullanıyor. Kuta’dan daha sessiz ve daha az telaşlı, ancak Seminyak’tan daha az maliyetli ve şık. Ancak ikisine kıyasla daha sessizdir.

Legian’daki en iyi oteller

Grand La Walon Hotel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Adys Inn. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Zest Hotel Legian. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

İsviçre-Belinn Legian. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Le Lima Hotel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

İlçe kapsülü hostel Bali. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Sanur

Sanur, Bali’de tatilci merkezi zamandı. Kuta ile birlikte, Bali’nin ilk günlerinde bir turizm juggernaut olarak Sanur, diğerlerinin önünde ilerledi. Ancak Sanur, orada meydana gelen ilerlemelere rağmen huzurunu korudu. Kuta’ya genellikle Sunset Plajı olarak adlandırılırken, Sanur’a Doğu’ya baktığı için Sunrise Beach olarak adlandırılır.

Sanur, yüzmek için harika bir yerdir ve plaj yanında tekme atmanın yanı sıra aile dostu konaklama birimleri kullanır.

Sanur’daki en iyi oteller

Kembali Lagi Konuk Evi. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Umah Bagus. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Blanjong Homestay. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Abyan Konuk Evi. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Semarandana Oteli. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Kubu Daton House Stay. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Ubud

İçin en iyisi: biraz gönül rahatlığı ve kültürel deneyim arayan gezginler

Ubud, Bali’nin de kalbi ve ruhudur. Her ne kadar yıllar içinde çok daha fazla turist sular altında kalmasına rağmen, adanın kültürel çekirdeğinde kalıyor. Bir sürü Ubud’a sadece bir günlük turda. Bununla birlikte, adanın kırsal, manevi tarafına dalmak isteyenler için çok şey var. Tam burada kalmak, nefes kesen manzaraya, doğaya, tapınaklara ve standart Balinese yaşam yöntemine basit bir şekilde erişim elde ettiğinizi gösterir.

Ubud’daki en iyi otellerin yanı sıra misafirhane

Puri Kobot. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Soka Homestay. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Jiwa Konuk Evi. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Buana House Stay. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Yana Villas Kemenuh. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Wijaya Konuk Evi. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Bali’deki diğer alanlar

Canggu’daki en iyi oteller

Canggu, Seminyak’ın kuzeyindeki bir tatil köyü daha. Çevredeki pirinç çeltikleri standart köyler için pitoresk bir zemin üretir. Aynı şekilde hem küçük hem de büyük gruplara hitap eder.

Papaya Guesthouse. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Betesda Konuk Evi. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Rama köyü. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Bali Fullmoon Guesthouse. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Wingsu Konuk Evi. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Umpadhi Canggu. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Jimbaran’daki en iyi oteller

Ngurah Rai Dünya Çapında Havaalanı’nın güneyinde yer almaktadır. Aynı şekilde küçük bir balıkçı köyü ve sahil kasabası, ancak sakin sularla. Birincil tatil yollarının koşuşturmasından kaçmak isteyenler için biraz barış ve barışçıl kullanır. Bu ARea is understood for the seafood restaurants lining its coast.

Bali Paragon resort Hotel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Trumbu Nusa. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

OYO 474 Tirai Bambu Jimbaran. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Lowcost Bed & Breakfast. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Vivaldi @ Jimbaran. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Villa Puri Royan. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Uluwatu’daki en iyi oteller

These southernmost coastal towns are rising vacationer hubs. Uluwatu accommodations variety from budget plan to luxury, while Nusa Dua has a great number of five-star resorts.

Pandawa hill Resort. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Tom’s Inn Pecatu. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Villa Sudut. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Puri Hasu Bali. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Pandawa beach Homestay. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Kutuh Manak guest House. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Nusa Dua’daki en iyi oteller

Avisara rental property as well as guest House. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Frangipani Homestay. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Kubu garden guest House. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Terrace Bali Inn. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Puri Clinton Bali Homestay. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Mahogany Hotel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Nusa Penida’daki en iyi oteller

If you are not truly into nightlife as well as just want to getaway to the islands, you can opt to book your lodging in a hotel on one of the southeast islands. Nusa Penida, Nusa Lembongan, as well as Nusa Ceningan reward you with a tranquil as well as picturesque backdrop as you explore.

Ayu hill Bungalows. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Mount Sea view Bungalow. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Bintang Penida Resort. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Acala Hostel. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Kubu Artha Bungalow Nusa Penida. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Puri Ratu Penida. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Nusa Lembongan’daki en iyi oteller

Pemedal beach Resort. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Jenggala Hill. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Seaweed Guesthouse Lembongan. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Dinatah Lembongan Villas. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Naturale Villas. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Songlambung beach Huts. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Nusa Ceninman’daki en iyi oteller

The Bridge Huts. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Double’A beach House. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

The Pandawa Hills Ceningan. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Ocean siblings Ceningan. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Tatak Bunut rental property Ceningan. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Jennys location Ceningan. Oranları ve kullanılabilirliği inceleyin! ✅

Çok daha fazla Bali otelleri arayın!

2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ • 1️⃣2️⃣ • 1️⃣4️⃣

Youtube ⬇️⬇️⬇️’de daha fazla fikir

İlgili Mesajlar:

Gili Adaları’na Bali veya Lombok uçuş terminali nasıl gidilir?

İlk kez solo backpackers için 12 oryantal destinasyonlar

Çocuklarla Seyahat: Bütün ev için 10 oryantal destinasyon

Bali’ye Jakarta: 2 haftalık bir Endonezya seyahat planı

Örnek Seyahat Planı ve Bütçe Planı ile Bali Seyahat Rehberi

21 Bali’de gerçekleştirilecek en iyi şeyler

Bali uçuş terminali – Kuta, Seminyak, Legian ve Diğer Tatilciler Merkezleri

HOW TO get around BALI: By Bus, Taxi, group excursion & More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vanilyalı IceVanilyalı Ice

Maceracı Kate ile gecem bağlı kuruluş bağlantıları içeriyor. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler! Twitter’da paylaş Facebook’ta Paylaş Pinterest’te Paylaş E