Kaiser Hanehalkı Vakfı’na göre gençlerin

fişini nereden çıkaracağınız, çocuklar şimdi bir televizyon, bilgisayar, elle tutulan video oyunu konsolu, cep telefonu, iPad’in önünde haftada 53 saat geçiriyor … Aynı anda gadget’lar. Yazın son haftalarında ne yapacağınızı düşünürken, Aramark Parks’taki profesyonellerden ve destinasyonlardan bize dışarıda uzun süre nerede geçirmek istediklerini söylemelerini istedik.

Gençlerinizi yaz tatilinde fişinin çekilmesinin ebeveynler için göz korkutucu bir görev olması gerekmez. Gençlerin tercih ettikleri TV şovu yerine dışarıda neler olduğunu düşünmelerini sağlamak için mükemmel bir yöntem, evinizi dış aktivitelerle zengin bir alana ve bağlantıdan ücretsiz olarak götürmektir. Hile yapamamanız ve eski alışkanlıklara geri dönemeyeceğiniz için hücre kulelerinden veya web bağlantılarından uzak bir rustik yer seçin.

Ancak üzülmemek için, inovasyon eksikliği eğlence eksikliğini göstermez. En çok teknoloji bağımlısı çocuğu (veya ebeveyni) eğlendirmeye yardımcı olmak için, rehberli yürüyüşlerden ve kanolardan beyaz su raftingine ve kaya tırmanışına kadar bir dizi dış aktiviteyi işleyen localar seçtik, gençlerin başarısız olacağı Dijital gadget’larını mükemmel açık havada eğlence içerken hatırlamak.

Bu konumlar bağlı olmadığından, sofistike olmadıklarını göstermez. Özel ve farklı yollarla hazırlanan bölgesel ve sürdürülebilir bileşenleri içeren birinci sınıf mutfak bekleyin. Bu tür beğenilen tarifler arasında Mesa Verde’nin Metate Odası’nın hala Mesa’yı dolaşan vahşi hindiye haraç olan Türkiye Napolyonu ve 1.300 yıl önce Mesa’da yaşayan ataların puanlılarının gerekli olduğunu; ve Shenandoah’ın Pollock Yemek Odası’nın, mevsimsel, bölgesel meyvelerle Virginia beyaz şarapta kızarmış yerel olarak artan kümes hayvanları ile kümes hayvanları Riesling.

Powell Gölü, Arizona/Utah

Birleşik Devletin ikinci en büyük insan yapımı gölü, tekneli bir cennettir. Yaklaşık 2.000 mil kıyı, safir mavi su ve kırmızı uçurumlarla, bir ev gemisindeyken Lake Powell’daki dijital dünyayı kaçmak kolaydır. Birçok ev botu, biraz dijital dikkat dağıtıcı bir duruma ihtiyaç duyduğunuz bir TV içerir. Gökkuşağı Köprüsü Ulusal Anıtı’nı ve su yeterince yüksekse gördüğünüzden emin olun, çölde katedralin girişine küçük bir tekneyi geri alın. Gençler Lake Powell Explorer programını sevecekken, Babam bir balıkçılık gezisi yapıyor ve annenin bir ev atı yolculuğuna uyduğu bazı satın alımları yapıyor.

Mesa Verde Milli Parkı, Colorado

Batı’nın Milli Parkların “Büyük Çemberi” nin kalbinde Mesa Verde, insanın çalışmalarını güvence altına almak için iyi kurulmuş olan tek milli parktır. Farview Lodge, parkta, çocuklarınıza MS 550-1300’den Mesa Verde’de yaşayan ataların puebloanlarının, tekerleğin yaratılmasından önce-internetin tek başına kaldığını gösteren üç gezi kullanıyor. Farview’daki alanlar televizyon veya telefonların ücretsizdir, lobide wifi vardır. Durango & Silverton Dar Guage Demiryolu Turunu kaçırmayın!

Olympic Milli Parkı, Washington

Washington’un Olimpiyat Yarımadası’nda, Aramark’ın Milli Parktaki üç Lodge: Kalaloch Lodge, Lake Crescent Lodge ve Sol Duc Lodge, bu çeşitli yağmur ormanı, alt alpin ve sahil blöfleri içindeki farklı bir eko sistemdedir.

Her üç mülk, sivilceli (en iyi ihtimalle) hücre hizmetinin yanı sıra teklif edilen wifi yoktur. Mekanlar televizyon veya telefon içermez. Bölge yürüyüş ve balıkçılık için iyi anlaşılmıştır ve aynı şekilde plaj tarama, kano/kano ve bir tekme daldırma için kaplıcalar kullanır.

Shenandoah Milli Parkı, Virginia

Shenandoah Milli Parkı, 75 yıl önce şehir sakinleri için doğal bir geri çekilme olarak iyi kuruldu, bu da bugüne kadar üstlendiği bir görev. Büyük Meadows Lodge ve Skyland Resort, 1939’da ve 1878’de geliştirilen tarihi mülklerdir. Hücre hizmetinin yanı sıra WiFi’nin yanı sıra birçok alanda televizyon veya telefon yok. Shenandoah, Appalachian Trail’in 101 mil dahilinde 500 milden fazla yürüyüş parkuruna ev sahipliği yapıyor. Park da aynı şekilde ata binme, kaya tırmanışı ve yakın kültürel cazibe merkezleri kullanıyor.

Togwotee Mountain Lodge, Wyoming

Togwotee Mountain Lodge, Wyoming’in en iyi üç cazibe merkezine yakın bir Wyoming tatili için en iyi atlama yeridir: Yellowstone Milli Parkı, Grand Teton Milli Parkı ve Jackson kasabası. Buna ek olarak, Togwotee, nehir şamandıralarından rodeolara kadar çok sayıda bölgesel dış aktiviteye yakındır ve çocuğunuzun gözlerini elektroniklerden uzaklaştırma şansı sunar. Togwotee, kabinlerinde WiFi ve TV’lere sahip olsa da, dış aktiviteler yapmak için çok telaşlı olacaksınız, Facebook’ta neler olduğunu incelemek için herhangi bir zamanınız olmayacak.

Zephyr Cove Resort, Lake Tahoe California/NevadaMark Twain ilk kez Tahoe Gölü’nü gördüğünde, “dünyanın sağladığı en adil fotoğraf” olduğunu ilan etti. Sierra Nevada’nın derinliklerinde bulunan yüksek Alp Gölü, bugün hala insanlar üzerinde bu etkiye sahiptir. Zephyr Cove Resort, göldeki tek göl ön kabinlerinden birkaçına sahiptir. Teknolojinizi çeken çocuklarınızı eğlendirmek için, iki kürek teknesinde çok sayıda plaj aktivitesi, su zanaat kiralama, ata binme ve pitoresk yolculuklar var. Bazı yolculuklar bir Mark Twain taklitçisinin veya gitaristten zevk alır. Kabinler televizyonlar, WiFi ve bazı hücre hizmetleri, kapınızın dışında böyle güzel bir göl ile işlev görürken, en teknoloji bağımlısı genç bile içeride kalmakta zorluk çekecektir.

İlişkili

Kamp alanları “doğanızı al” nın yaz kampına kimin ihtiyacı olmasına nasıl yardımcı olabilir? Kamp alanları günümüzde kamp alanlarının yanı sıra sadece çukur tuvaletleri değil. Kamp alanları giderek artan bir şekilde akademik programlar ve tüm hane halkı açık havada keşfetmesine yardımcı olmak için oluşturulan faaliyetler ekliyor.
1 Haziran 2011 “En İyi Kamplar”

ABD Milli Parkları Nasıl Kontrol Edilir: Tecrübeli Ev Seyahat Bloglarından Sağlam Öneriler ABD, Amerikan Samoa veya Virgin Adaları’na dağılmış milli parklardan birini görmeyi planlıyorsanız, bu listeyi taramak için bir dakikanızı ayırın ve görüntüleyip görünemeyeceğini görmek için bir dakikanızı ayırın Parklarınız listede. En deneyimli ev seyahat blog yazarlarından birkaçı ve gazeteciler tarafından yazılmıştır…
3 Temmuz 2015in “Milli Parklar”

Konuk Postası: Bankayı kırmayacak bir tatil alanı için en iyi 5 hane yol gezisi mi yapıyor? Önde gelen bir tatil kiralama web sitesi olan Flipkey.com’dan Dan Weisman’dan bize yol gezisine layık, hane halkları için mükemmel olan ve ziyaret etmek için eğlence için bazı hedef ipuçları sunmasını istedik.
13 Temmuz 2011 “Konaklama”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post