TNN: Tam olarak nasıl tematik bir seyahat deneyimi planlayacağınız

Boş zamanlarında ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz?

Balık tutma?
Ağaç işleme?
Dikiş?
Tablo?
Stargazing?
Kuş gözlemciliği?
Yemek pişirmek?
Dans?
Müzik?

Konuşmacımız Cathy Fulton, bir dahaki sefere, ilgi alanlarınızı paylaşan diğerleri olan diğerleri ile birlikte çok daha iyi bir şekilde seyahat ederken coşkunuzu sizinle birlikte almanızı istiyor. Tematik seyahat veya bir temayla seyahat etmek, dünyayı görmek için canlandırıcı bir yöntem olabilir. Kapılara hayran kalacaksınız Bu seyahat yöntemi sizin için açılacak!

U’ya katılın …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu makale yalnızca Nomadic Matt Plus üyeleri içindir! NM +, üyemizdeki tek programımız, ziyaretçilere, ödül blog yazılarına erişim kazandırır. Üyeler de aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehberlikler, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarları, aylık eşantiyonlar, tişörtler, özel para tasarrufu sağlayan seyahat indirimleri ve daha fazlasını elde edin!

Nomadic Matt Plus’ın bir üyesi olarak, sadece seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için tonlarca avantaj almazsınız, ancak sevdiğiniz derinlemesine seyahat materyalini üretmeye devam edin!

Hepsinden iyisi, abonelik maliyetleri öğle yemeğinin pahasına daha az!

Bu makaleye (100+ diğer üye-sadece eşyanın yanı sıra) tüm bu diğer inanılmaz avantajlara erişmek istiyorsanız, Nomadic Matt Plus’a katılın, bugün seyahatinizden daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post