NM+ Güncelleme: 5/8/2021

Oregon’dan merhaba! Hermiston kasabasındayım, Washington Eyalet sınırına yakın ve Idaho’dan (nereden geldiğim yer) yaklaşık 2,5 saat. Bu şehri dinlenme durağım olarak seçtim çünkü çok fazla otel vardı, ancak hiçbir yerin ortasındaki bir kasaba için oldukça büyük. Yaklaşık 18.000 nüfusa sahip, bölgenin en büyük olduğu ortaya çıkıyor. Sürüşte büyük bir Wal-Mart dağıtım merkezi gördüm ve “Acaba bu yüzden mi?” Gibiydim. Wikipedia’ya göre, “Hermist …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu makale sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi okuyuculara Ödül Blog yayınlarına erişim sağlayan tek programdır. Üyeler ayrıca ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize erişim, etkinlik tekrarları, aylık hediyeler, tişörtler, özel para tasarruflu seyahat indirimleri ve daha fazlası alır!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sevdiğiniz derinlemesine seyahat içeriğini oluşturmaya devam etmemize yardımcı olursunuz!

Hepsinden iyisi, abone olmak maliyetlerinden daha az maliyet!

Bu makaleye (ve sadece 100’den fazla diğer makalelere) ve diğer tüm inanılmaz avantajlara erişmek istiyorsanız, Göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post