AK Aylık Özet: Mart 2020

Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Ayı özetlemeye başlamadan önce, bir selamlama ile başlayayım: “Hey, Kate gelecekten! Hey, merak eden insanlar! Bu gönderiye bakacağını biliyordum! nasılsın? Bu arada, bu ne kadar sürecek?! ”

Çünkü bu Mart 2020 için özet – sonsuza dek tarihte yaşayacak bir ay. Koronavirüsün aşırı hıza girdiği bir ay. Her gün yeni bir dehşet verici vahiy getirdiği bir ay. Gerçekte olduğundan üç kat daha uzun hissettiren bir ay.

Geleceğin insanları, bunun korkunç bir zaman olduğunu bilmenizi istiyorum – ama en kötüsü belirsizlikti. Ayın birçoğu ağır çekimde bir korku sinema filmi gibi hissetti, insanlar bu virüsün ne kadar kötü olacağından emin değiller, sonra şehir yutulduktan sonra şehrin tadını çıkarıyorlardı.

Kişisel düzeyde, garip bir aydı. Ocak ayında Meksika’da yaşadığımı düşünerek, aya uzun süredir planlanan Meksika seyahatlerimi sürdürmeye başladım. Meksika’daki yaşam normal şekilde ilerliyordu.

Ancak 15’e kadar, işlerin değiştiği anlaşıldı. Barınma, evde günde 22 saat harcama ve kalmanın veya gitmenin daha iyi olup olmadığını sürekli olarak incelemeye karar verdik.

Hedefler ziyaret edildi

Holbox, Chiquilá, San Cristóbal de Las Casas, Parque Nacional Cañon del Sumidero, Tuxtla Gutiérrez, Chiapa de Corzo, Oaxaca ve Mexico City, Meksika

San Cristóbal’daki bu sarı binayı çok sevdim.
Her şey Corona

Her şeyi özetlemek çok zor çünkü bu sınırsız ayda çok şey oldu. Coronavirus ve Covid-19’un kendi bölümleri olmalıdır.

Önümüzdeki birkaç ay boyunca seyahatlerimin iyi olacağını, bu virüsün Latin Amerika’yı kapatmayacağını düşünerek aya başladım. O zamanlar tek kapanma Asya’daydı. İtalya 9 Mart’a kadar karantina bile yapmadı! Bu çılgın değil mi?! İtalya’nın birkaç aydır karantina altında olduğu gibi geliyor.

Birçok ülkenin zaman içinde artan prosedürler çıkardığı vahşi görmek vahşi oldu.

25 Mart’ta başlayacak olan Peru’ya seyahatimi iptal ettim ve Galapagos gezim 18 Nisan’da planlanmasıyla Ekvador’u beklemek ve görmek için bir karar verdim. Sonra G Adventures, Galapagos’u iptal ederek benim için başarılı bir şekilde karar verdi.

Geçen ay, özellikle Asya hakkındaki içerikle ilgili olduğunda trafik düşmüştü. Hayal kırıklığına uğradım, ama onunla yaşayabileceğimi hissettim.

Sonra Mart ortasında panik geldi. Trafiğim düştü. Ekran reklam gelirim günde 150 $ ‘dan 20 $’ a düştü; Satış ortaklık satışlarım neredeyse hiçbir şeye düşmedi. Ve otel iştirakimi de dahil olmak üzere bazı iştirakler, artık insanlara para ödemeyeceklerini açıkladılar.

İşimi kaybedecektim. Onu kurtarmak için hızlı hareket etmeliydim.

Bu ay çok sayıda video görüşmesi yapıyorum!
Dört yeni servis ürünü başlattım!

Bu blogu 10 yıldır yürütüyorum, ekran reklamcılığı, bağlı kuruluş pazarlaması, kampanyalar ve reklamcılıktan sağlıklı bir gelir elde ediyorum. Ben herhangi bir streç ile milyoner değildim, ama Manhattan’da kendi dairemi veya kınamak alacak kadar para kazandım. Daha sonra bu gelir günde 25 dolara veya ayda 1000 dolara düştü.

Resmi olarak acil durum moduna ittim. Ancak, hayatımdaki herhangi bir şeye atladığımdan çok daha fazla harekete geçtim.

İşte tanıttığım:

Maceracı Kate ile bire bir-hiç benimle bire bir zaman alma şansı istediniz mi? Benimle doğrudan 45 dakikalık bir video görüşmesi rezervasyonu yapabilirsiniz! Her şey hakkında konuşabiliriz. Şimdiye kadar yaratıcı projelerinde insanlara yardım ettim, insanlarla koronavirüs endişeleri ile konuştum, birkaç kişiye genel blog tavsiyesi ile yardımcı oldum ve feminizm ve politika hakkında kahkaha dolu konuşmalar yaptım. Oran 45 dakika boyunca 75 $ ve burada rezervasyon yapabilirsiniz.

Maceracı Kate Blog Consulting – Blogunuzla gelişmeye çalıştınız mı, ancak Plateaed gibi hissediyor musunuz? Genellikle yapabileceğiniz en iyi şey, iyileştirmek için ne yapmanız gerektiğini belirtmek için bir uzman kiralamaktır. Bu sürekli gelişen sektörde on yıldır hayatta kaldım, oluktan birçok kez süründüm ve çok şey öğrendim. Tam denetim ve iki saatlik video görüşmeleri için oran 350 $ ‘dır. Buradan bana e-posta gönderebilirsiniz.

Patreon’da Maceracı Kate – Patreon, yaratıcıların aylık küçük bir ödeme karşılığında en büyük hayranları için özel içerik oluşturdukları bir sitedir. Blogda hiç anlatmadığım hikayeler anlatıyorum – beş gece boyunca Karadağ’da beni rahatsız eden hayaletin hikayesinden başlayarak – ve tüm hikayelere ayda 6 dolardan erişebilirsiniz. Burada çok daha fazlasını görebilirsiniz.

Şu anda 94 kişi patron (!!!) olarak abone oldu ve 100’e ulaşıp onları tam bir ay boyunca tutarsam, hayalet hikayesinin kilidini açıyorum, burada herkes için gönderiyorum! Alabilir miyiznullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post