Cadılar Bayramı Karışık İçecekler – Takvimdeki en ürkütücü geceye yaklaştıkça sadece gözleriniz için Martini Serisi

, size çarpışan her şeyi boşaltmaya yardımcı olmak için size birkaç yatıştırıcı karışık içecek getireceğimize inandık gece. Her zamankinden etkilenen Martha Stewart’dan etkilenen, işte sadece MARTINI serisi için bizim.

Çocukken, havalı kutlama oyunu fikirleri hakkında bir kitabım vardı. 6-11 arasındaki çocuklara yönelikti, bu yüzden çoğunlukla brüt. Ama bu karışık içecek fikri, kitabımdaki ‘Gece Yarısı’ kutlama oyununa inanmamı sağladı.

Temel olarak, arkadaşlarınızın bir daire içinde oturmasını ve tüm ışıkları kapatmasını sağlayacaksınız. O zaman annenizin sadece onlara dokunarak bir kaseye koyduğunu ‘vücut parçaları’ çalıştırmanız gerekir. Kırık kulaklar gibi davranan kurutulmuş kayısı ve beyinleri taklit eden bir kase soğuk yulaf lapası ve göz küreleri için soyulmuş üzümler vardı.

Kutlama oyununu hiç oynamadım ama bana yapıştı ve bu karışık içecek garnitürleri beni gerçekten geri aldı.

Gözlerinizin adının sadece bu votka martini için en iyi şekil olduğuna inandık – James Bond Classic’e yepyeni, çok daha uğursuz bir açı getiriyor.

Bu kokteyller için, ünlü şişesiyle kristal kafa votkasından daha iyi bir şekil olabilecek bir ruha inanamadık. Bu adamlar için yılın yoğun bir zamanı olmalı!

Müstakil retina

İşte ihtiyacınız olan şey:

2 parça kristal kafa votkası

1/2 – 1 bölüm kuru vermut, Martini’nizi ne kadar kuru istediğinize bağlı olarak

1 x turp

1 x Pimento-Düzenli Zeytin

İşte göz küreleri için yaptığınız şey:

1. Üstünü turplardan kesin ve kırmızı deriden yaklaşık 2/3’e kadar tıraş etmek için bir soyucu kullanın. Turpa kanlı bir görünüm vermek için gösterilen cilt şeritlerini bırakın.

2. Bir bıçakla turp tepesinden bir yığın çıkarın. Yaklaşık yarım zeytin tutacak kadar büyük olması gerekiyor.

3. Bir zeytin deliğe itin, sonra keskin bir bıçakla yapışan parçayı kesin.

İşte içecek için yaptığınız şey:

1. Vermut ve votkayı buz üzerinde karışık bir içecek çalkalayıcıya dökün ve sallayın.

2. Soğutulmuş bir martini bardağına süzün ve bir ‘göz küresi’ ile süsleyin.

Ağrılı gözler için bir manzara

İşte ihtiyacınız olan şey:

1 1/2 parça kristal kafa votkası

1/2 – 1 bölüm lychee likörü Martini’nizi ne kadar harika istediğinize bağlı olarak

1 x lychee soyuldu ve çukur-ya da onları hazır bir teneke içine alın

1 x yaban mersini

İşte göz küreleri için yaptığınız şey:

1. Bir yaban mersini Lychee’nin çukur boşluğuna itin – bu kadar basit!

İşte içecek için yaptığınız şey:

1. Votka ve Lychee likörü buz üzerinde karışık bir içecek çalkalayıcıya dökün ve sallayın.

2. Soğutulmuş bir martini bardağına süzün ve bir ‘göz küresi’ ile süsleyin.

Biraz ekstra kan eklemek için, biraz kanlı görünmesini sağlamak için cama bazı maraschino kiraz suyu veya likörü damlatabilirsiniz!

Eğer çok daha fazla cin martini içicisiyseniz (Gin Queen, sizi kontrol ediyorum), turp göz kürelerinin tuzlu garnitürünün burada gerçekten iyi çalışacağına inanıyorum.

Turp göz kürelerinin sadece gösteri için olup olmadığından veya yenmesi gerekip gerekmediğinden hala emin değilim. Benimkini yedim, ama Bayan Romance o kadar iyi değildi. Lychees ve yaban mersini hakkında çok daha fazla düşünüyordu!

Bahsettiğimiz gibi, bu fikir Martha Stewart ve tüm zanaatkarından. İşte videosu, göz kürelerinin nasıl yapılacağını gösteriyor. Bu 7 1/2 dakikalık videoda birçok başka şey var, ancak aksiyon hepsi yaklaşık 3 dakika 45 saniye başlıyor.

Bu Cadılar Bayramı’nı nasıl kutlayacaksınız? Çocukken eğlenceli kutlama oyunlarını aklınızda tutuyor musunuz? Bu korkutucu sezon için havalı yiyecek veya karışık içecek konseptleriniz var mı? Bize yorumlarda söyleyin!

MRS Romance tarafından görüntüler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vanilyalı IceVanilyalı Ice

Maceracı Kate ile gecem bağlı kuruluş bağlantıları içeriyor. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler! Twitter’da paylaş Facebook’ta Paylaş Pinterest’te Paylaş E