Braga, Portekiz’de yapılacak en iyi şey [Önerilen turlarla]

Yakında Portekiz, Braga’ya seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Önerilen turlarla Braga’da yapılacak şeyler hakkında aşağıdaki önerilerimizi okuyun!

Fotoğraf: Igor Zerba Kamu Doma Adı Mark 1.0
Porto’nun hemen kuzeydoğusunda yer alan Braga, Portekiz’in en kuzeyinde bulunabilir. Dini miras ve etkinlikleri kontrol etmek ve görmek istiyorsanız, burası olması gereken yer! Burası popüler Bom Jesus Do Monte’yi bulabilirsiniz. Şehir ayrıca, Barbara Bahçesi gibi bölgedeki en popüler bahçelerden bazılarını durdurabileceğiniz için rahatlama sağlar. Ve burada başka hangi yerleri keşfedebilirsiniz? Braga Şehri hakkında size daha fazla fikir vermek için bu kısa kılavuzu okuyun!

Okuyabileceğiniz diğer makaleler:

Portekiz, Lizbon’da yapılacak 7 muhteşem şey [Önerilen turlarla]

Lizbon, Portekiz’deki en iyi backpacker pansiyonlarının listesi

Porto, Portekiz’deki En İyi Backpacker Hostelleri

Algarve, Portekiz’de hafta sonu: Algarve, Portekiz’de 3 gün nasıl geçirilir

Flores Island, Azores, Portekiz’de yapılacak 7 harika şey

İçindekiler

Braga, Portugal1’de yapılacak en iyi şeylerin listesi. Bom Jesus Do Monte
2. Sameiro Lady Our Lady’nin kutsal alanı
3. Igreja de Santa Cruz
4. Sé de Braga
5. Santa Barbara Bahçesi
6. Mosteiro de São Martinho de Tibães
7. Praca da Republica
8. Palacio do raio
9. Jardim da Casa Dos Biskinhos
10. Igreja da Misericordia de Braga

Braga, Portugalbudget Hotel’de nerede kalmalı
Lüks otel

Londra’dan Portekiz, Braga, Portekiz’e nasıl gidilir

Portekiz, Braga’da yapılacak en iyi şeylerin listesi

1. Bom Jesus Do Monte

Fotoğraf: Angela Compagnone on Plushnone
Braga’ya bir kontrolde kaçırılmamalıdır. Merdivenleri ile ünlü olarak, merdivenlerden veya fünikülerden yukarı veya aşağı gitmeyi seçebilirsiniz. Merdivene tırmanın ve etrafınızdaki her şeyden zevk al. En üstte, muhteşem Katedrali ücretsiz kontrol edebilirsiniz. Kilise sadece görülmeye değer, etrafındaki çok büyük ve iyi niyetli park da ziyarete değer.

Önerilen Tur: Braga: Tuk Tuk Şehir Turu

2. Sameiro Lady Our Lady’nin kutsal alanı

Fotoğraf: Daniel Páscoa
Sameiro Leydi Bazilikası, ikinci çok önemlidir ve bu nedenle Portekiz’deki hac alanlarına en çok gitti. 566 metrelik yüksek bir tepede Braga’dan uzak olmayan bir gezgin açısından, anıtsal barok merdivenleriyle çok daha tanınmış “Bom Jesus Do Monte” kilisesinin gölgesinde duruyor. Fakat gerçek inanan ve gerçek hacı için, sayılan turizm derneklerinden dünyevi sıralama listeleri değil, cennet gibi hissediyor.

Önerilen Tur: Oporto’dan: Braga ve Guimarães tam günlük gezi öğle yemeği

3. Igreja de Santa Cruz

Fotoğraf Vitor Oliveira CC by-sa 2.0
Barok iç mekanının cazibesi için Braga’nın ana kiliselerinden biridir. 17. yüzyılda Jeronimo Portillo’nun girişiminde inşa edilmiştir. Cephesi çok çarpıcı ve 1694’te tamamlanan iki kuleyle çevrili. Barış ve dua yeri.

4. Sé de Braga

Fotoğraf FlyingCrimsonpig CC tarafından 2.0
Braga’nın güzel bir tarihi merkezinde eski ama çok çarpıcı bir katedral. Sé de Braga stillerin bir karışımıdır; Romantik, Gotik ve Barok. İki çarpıcı organ, bu çarpıcı katedralde Barok tarzının varlığını temsil ediyor. D. João I ve D. Feilpa de Lancastre’nin çocuğu Infante D. Afonso’nun mezarı da burada bulunmaktadır.

Önerilen Tur: Porto: Braga & Guimarães FD Turu

5. Santa Barbara Bahçesi

Fotoğraf: Pedro CC 2.0
Çok çarpıcı ve bakımlı bir bahçe. Braga’nın tarihi merkezi kendi içinde çok çarpıcı ve hoş, ama bu bahçe ona başka bir ihtişam veriyor. Merkezde çarpıcı renkli çiçeklerle çevrili bir çeşme var. Çiçek bahçelerini sevenler için kesinlikle burayı seveceksiniz.

6. Mosteiro de São Martinho de Tibães

Çarpıcı bir manzarada heybetli bir manastır ayarı. Tibães manastırı ve onu çevreleyen bahçe, kültürel bir kontrol için ve unutulmaz bir yürüyüş turu için çarpıcı bir yerdir. Dövülmüş pist dışında olmasına rağmen, bu harika bir alan. Hem Kilise, Manastır hem de Bahçeler sadece onları kontrol etmek için bir sapmaya layık.

7. Praca da Republica

Fotoğraf Turismo en Portekiz CC tarafından 2.0
Bu, Braga’da her şeyin olduğu, temiz, çok iyi bakıldığı ve çiçekli olduğu karelerden biridir. Bu meydanda, öncelikle restoranlar ve kafeler olmak üzere birkaç tarihi kuruluş var. Burası çarpıcı fotoğraflar veriyor.

Önerilen Tur: Porto’dan: Braga ve Guimarães Tam Gün Turu

8. Palacio do raio

Fotoğraf: Francisco Anzola CC 2.0
1752 yılında inşa edilmiş ve 2015 yılında tamamen restore edilmiş, bugün Santa Casa da Misericórdia’nın yorumlayıcı bir merkezidir. Bugün, cephesi dikkat çeken mavi Portekizli karolarla doludur. İçeride, renkli boyalı tavanlar ve oyma sizi büyüleyecektir.

9. Jardim da Casa Dos Biskinhos

Museu Dos Biscaínhos bölgesinde yer alan, ancak binanın dışında bu bahçe inşa edildi.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vanilyalı IceVanilyalı Ice

Maceracı Kate ile gecem bağlı kuruluş bağlantıları içeriyor. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler! Twitter’da paylaş Facebook’ta Paylaş Pinterest’te Paylaş E