8 Dallas, Teksas’ta

yapılacak inanılmaz şeyler Dallas gibi büyük bir şehri keşfetmek korkutucu olabilir. Nereden başlıyorsun? Hangi yerler ziyarete değer? Her şeyi görmek için yeterli zamanın var mı? Bu soruları tek başına cevaplamak, Dallas turuna başlamak yerine kafa karıştırıcı olabilir.

Bir çöpçü avı, çarpıcı Dallas şehrini ve tüm benzersizliğini keşfetmenin müthiş bir yoludur. Cityhunt çöpçü avları aracılığıyla, Dallas’ta var olduğunu bile bilmediğiniz alanları keşfedeceksiniz.

CityHunt ekibi, çöpçü avlarını özel gereksinimlerinize göre özelleştirir. Takım yapımı avlarında uzmanlaşsalar da, CityHunt ayrıca doğum günü partileri, bekarlık partileri ve diğer grup işlevleri için kamu çöpçü avlarında da mükemmeldir. Akıllı ipuçları, eğlenceli, zorlu ve eğlenceli bir tur için Dallas’ın çeşitli bölgelerinde size rehberlik edecektir.

İçindekiler

1. Doğa ve Bilim Perot Müzesi’ni ziyaret edin
2. Dallas Arboretumu ve Botanik Bahçesi’nde gezinti
3. Deep Ellum Brewery’de soğuk bir tane tadını çıkarın
4. Dallas Sanat Müzesi’nden kültürünüzü alın
5. Bulmaca çözme becerilerinizi kaçış oyununda test edin
6. Kylde Warren Park’ta yemek kamyonlarını doldurun
7. Altıncı Kat Müzesi’nde tarih boyunca yürüyüşe çıkın
8. Sadece Teksas’ın yaptığı gibi bir margaritanın tadını çıkarın
9. Dallas, Teksas’ta konaklama bulun

Dallas, Dallas, Dallas, Texas, TexasBest Bütçe Oteli’nde nerede kalır – Hilton Dallas tarafından Homewood Suites
Dallas, Teksas’taki En İyi Orta Aralıklı Otel-Warwick Melrose Hotel
Dallas, Teksas’taki En İyi Lüks Otel – Four Seasons Resort ve Club Dallas
Yazar hakkında
Pinterest’te misin? Bunları sabitleyin!

1. Doğa ve Bilim Perot Müzesi’ni ziyaret edin

Dönen özel sergiler, Teksas ve dünyanın her yerinden fosiller ve çocuklar ve yetişkinler için birçok uygulamalı aktivite ile burada günün yarısını kolayca kaybedebilirsiniz. Perot Müzesi, ilk ziyaretçilerini 2012’deki mevcut konumunda karşılayan Dallas silüetine çarpıcı bir ektir.

Müze, Teksas’taki petrol üretiminden etkileşime girebileceğiniz robotik deneylere altı kat büyüleyici sergi içeriyor. İlk gün 6.000’den fazla insan ziyaret etti ve o zamandan beri zar zor yavaşladı gibi görünüyor. Bu bir zorunluluktur, özellikle de küçük çocuklarınız varsa!

2. Dallas Arboretumu ve Botanik Bahçesi’nde gezinti

White Rock Gölü’nün güneydoğu kıyısında yer alan Dallas Arboretum, genellikle çarpıcı Dallas havasının tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir. 66 çarpıcı dönüm övünen bir piknik ve şişe şarabın tadını çıkarmak için müthiş bir manzara bulmak için bol miktarda yer var.

Arboretum, birçok özel sergi ve yıllık etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. İlkbaharda 30 yılı aşkın süredir koşan ‘Dallas Blooms’un tadını çıkarmak ve yarım milyondan fazla bahar çiçek açan ampullere sahiptir. Sonbaharda, “Arboretumda Sonbahar” için Balkabağı Köyü de dahil olmak üzere 60.000’den fazla kabak ve kabak tarafından dönüştürülen arazilerde gezinti.

3. Deep Ellum Brewery’de soğuk bir tane tadını çıkarın

Fotoğraf dallas.cuturemap.com
Dallas’ta en iyi bilinen bira fabrikalarından biri olan Deep Ellum Brewery, Funky Arts mahallesi Deep Ellum’da yer almaktadır. Her cumartesi, yarı bir sade kapısı için kapılarını açarlar, bira, yemek servis ederler ve veranda alanlarında canlı müzik yaparlar. Dallas’ın her yerinde biralarını deneyin, ancak ücretsiz Cumartesi öğleden sonra varsa, bu müthiş bir deneyim.

4. Dallas Sanat Müzesi’nden kültürünüzü alın

Dallas’ın varlıklı sanat bölgesinde yer alan bu müze, 1980’lerden beri müthiş sanat eserlerine ev sahipliği yapıyor. Bina, çok onurlu bir Amerikalı mimar olan Edward Larrabee Barnes tarafından tasarlandı ve etrafındaki alan daha fazla trafik çekildiği için gelişti.

Fotoğraf: Sharon Mollerus
Müze 24.000’den fazla nesneye sahiptir ve genellikle özel ve sınırlı sergilere ev sahipliği yapar. Son birkaç yıl içinde, ana müze koleksiyonu halka özgür hale geldi. Öyleyse Dallas’a gidin ve bazı Renoirs, Rodins ve Monets’i al.

5. Bulmaca çözme becerilerinizi kaçış oyununda test edin

Grapevine Mills’te bulunan Escape Game, ayrıntılı doğal tasarım ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört aile dostu temaya sahiptir! Siz ve ekibiniz altın bulmak, hapishaneden çıkmak, bir sanat soygununa katılmak ve daha fazlasını alabilirsiniz. İpuçlarını bulmak, zorlukların üstesinden gelmek ve sonuçta bir görevi tamamlamak için birlikte çalışmaya hazır olun.

6. Kylde Warren Park’ta yemek kamyonlarını doldurun

Sanat Müzesi’nin hemen karşısında, 2012 yılında Woodall Rodgers otoyolunun üzerinde Kyle Warren Park inşa ediliyor. Bu park halka açık ancak özel olarak Run Woodall Rodgers Park Vakfı tarafından işletiliyor. Bu, sanat bölgesini diğer mahallelere bağlayan eşsiz bir kentsel yeşil alandır.

Betterbizideas tarafından fotoğraf
En iyi kısım? Özellikle gıda kamyonları için üç blok parkın kenarındaki bir alanda inşa ettiler. Her gün ıstakoz rulolarından dondurmaya kadar her şeyi sağlayan dönen bir kamyon seçimi var. Chenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Bütçe GüzergahıBütçe Güzergahı

San Vicente Palawan Seyahat Rehberi Bu San Vicente Palawan Seyahat Kılavuzu Poblacion ve Long Beach’teki bölgeye odaklanmaktadır. Port Barton’a (Poblacion’dan 3 saat uzaklıkta San Vicente’de bir barangay) kontrol etmek istiyorsanız,