Double Bay yemek, kal, oyun – tam olarak bir Sydney bölgesi

gibi tatil, Sydney’in CBD’sinin hızlı hız iş sonundan uzakta bir hafta sonu uzakta, ülkeye uzun bir sürüş anlamına gelmez. Sydney’in daha zengin ama rahat su kenarındaki banliyölerden biri olan Double Bay’deki kapımızda mükemmel bir alanı bulduk.

Sydney’de bir tatile inandığınızda, düşünceler genellikle plaja, opera binasına, liman köprüsüne gider… ancak Sydney için bundan çok daha fazlası var.

Memleketimizin yanı sıra hafta sonu kalıntıları bize çok fazla gizli noktalar gösterdi.

Double Bay – Sydney’in birçok liman kenarında banliyösünden biri – servet, sahil konakları için bir üne sahip, ancak çok fazla yaşam değil. Ancak, daha iyi incelemede, doğu banliyölerindeki bu güzel bölgede zamanınızı geçirmek için bazı mükemmel yerler olduğunu bulduk.

Double Bay’de nerede kalmalı:

Kıtalararası Double Bay su üzerinde. Circular Quay’den bir feribot bile alabilirsiniz, burada konsiyerjin köşesinde sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Bu konum büyüleyici bir haftalık için mükemmeldir. Bu otelin düşük anahtar üst düzey son derece rahatlatıcı bir mola verir.

Double Bay’de Kahvaltı:

Double Bay’de çok büyük kafeler var, bu yüzden sadece bir tane seçmek zor. New South Head Road’daki Avrupa Tadı son derece en azından harika bir kahveye sahiptir.

Double Bay’da Öğle Yemeği:

Intercontinental Double Bay’deki stok

Intercon’a geri döndüğünde, depo gün boyunca olağanüstü yemekler sunmaktadır. Burada öğle yemeği, su manzaralı mükemmel olurdu.

Aynı şekilde kahvaltı ve burada akşam yemeği seçenekleri var, bu yüzden Double Bay’de biraz daha uzun süre kalıyorsanız ve odanızdan uzak bir sapma gibi hissetmiyorsanız, bu mükemmel bir seçenektir.

Double Bay’da Akşam Yemeği:

Char & Co.

Nox Caddesi’ndeki New South Head Road’un hemen dışında, Char & Co, Churrasco sevgilisi için bazı muhteşem kızarmış kızarmış et seçeneklerine sahip Brezilya tarzı bir eatery. Aynı şekilde burada mükemmel balık yemeklerinin yanı sıra Caipirinha gibi geleneksel Brezilyalı karışık içecekler de var.

Tam Churrasco deneyimi için sadece 55pp – aksi takdirde alakart seçenekler de sizi dolduracaktır.

Double Bay’da İçecekler:

Stillery

Güzel bir kokteyl için Double Bay’de anlamanız gereken tek bir yer var. Kıtalararası Double Bay’de Stillery mükemmel. Büyük Avustralyalı temsilciler de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından etkileyici bir çelik çeşidi var.

İmzalı espresso martinislerinden birini-ya da belki de akşam yemeği sonrası bir Negroni-emrinin yanı sıra atmosferi emin.

Double Bay’da performans gösterilecek şeyler:

Alışveriş: Knox’ta ve çapraz sokaklarda oldukça harika bir satın alma var.

Yürüyüş: Liman kıyısındaki yürüyüş son derece oldukça – iyi soğuk değilse yüzme olasılığı da var. Double Bay, ev tespitinden hoşlanıyorsanız, aynı şekilde bazı oldukça büyük evlere sahiptir.

Double Bay gibi konumların gizli hilelerini kontrol etmeyi seviyoruz. Neresi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Özbekistan’ınÖzbekistan’ın

Buhara’nın çarpıcı binaları, Özbekistan’ın Orta Asya’nın en kutsal şehri olduğu biliniyor. Bu antik şehirdeki binalar bin yaşından büyük! 16. yüzyılda Buhara, ipek yol rotasında hareketli bir pazar kasabasıydı. Bu nedenle,