Negroni’niz ne eksik? Gro

Sloe zamanı Negroni tüm zamanların tercih ettiğim kokteyllerden biri. Acı, tatlı, otsu ve dengeli. Herhangi bir tür daha iyi olabileceğine inanmadım. Sonra – 5. nesil cin damıtıcısından daha az değil – bir yol olduğunu keşfettim. İşte tam olarak nasıl yaptığınız.

Bayan Romance ve Gin’i sonsuza dek sevdim. Bizim karışık içeceklerimiz-bir negroni, bir gimlet, bir martini programı-hepsi cin tabanlıdır. Ben de onları yapmak için tercih ettiğim yöntemim var.

Bununla birlikte, ev şirketinin yaratıcısı James Burrough’un fantastik büyük torunu olan James Hayman’ı tatmin etmek için yeterli şanslı olduğumda, şimdi Hayman’ın cin olarak anladı – Negroni oyunumu yükseltmek için yeni bir yöntem keşfettim.

Hayman’ın çırçır çeşidi içinde kalbime son derece yakın bir içecek ve beni bir anda gençliğime geri götüren bir şey var: sloe cin.

Sloe meyveleri, sonbaharda ve kışın erken saatlerde İngiliz çitlerinde büyür ve annem ve babamla bu acı yaban mersini benzeri meyveleri seçmek için son derece canlı anılarım var. Onları eve geri getirdik, bir çatalla (pro sloe cin terimlerinde hayır-hayır) diken ve elimizden geldiğince şeker ve şekerle ıslatacağız.

Babam, garajımızdaki köpüren hava kilitli demijohn’ları Noel’e kadar en iyi şekilde eğilecekti. Sonra tatlı, şekerli berry likör Noel yemeğinden sonra herkesin zevkine – özellikle kız kardeşimin çıkardı.

Hayman’ın yarattığı sloe cin bundan biraz daha ince ayarlı. James’in açıkladığı gibi, cin sloe cin ve sloe sloe cin var. Annem ve babam kesinlikle ikinciydi. Hayman’ın sloe çırçır hala o lezzetli meyveye ve sloolardan erik alt tonlarına sahip, ancak cin botaniklerinin de zevk alması gereken hassas otçunluk var.

Bir bardak sloe cin yudumladım ve İngiltere’deki kışlık günlere, dikenlerin korkunç oluklarını sloe çalılarından önlemeye çalışan bir delikanlı olarak inandım.

O zaman James beni çekirdeğime sallayan Negroni bombasını düşürdü.

“Bunu karışık içeceklerde de kullanabilirsiniz. Lezzetli bir sloe-groni yapıyor ”dedi.

Neden buna daha önce inanmadım?

Sloe-groni tarifi-negroni’nizi tam olarak nasıl yükselteceğiniz

– 1 Hayman’ın Sloe Gin’i belirleyin
– 1 Harika vermut belirleyin
– 1 Campari’yi belirleyin

Bileşenleri bir karıştırma kavanozunda buz üzerinde son derece iyi karıştırın ve buz dolu bir bardak haline getirin. Garnitörü beklemeyin – sadece içmeye başlayın!

Tabii ki, James bana Negroni repertuar eksikliklerimi anlatmak için kasabada değildi. Woollarha’daki Lord Dudley Hotel’de Hayman’s Supper Club’ın tanıtılmasından önce Sydney’deydi.

Hayman’ın Akşam Yemeği Kulübü

Ekim 2017 boyunca, Lord Dudley’nin muhteşem bahçe alanı, Sydney’de duyduğum en iyi tekliflerden birine sahip olacak.

1 veya 2 akşam yemeği programının yanı sıra cin kokteyllerinin yanı sıra içecekler sipariş ettiğiniz yiyeceklerle eşleştirilecektir.

Entrées – muamele edilmiş somon, siyah üzümlü crème fraiche, çilek veya domuz eti ve dana terrine – her biri 25 $ ‘ın yanı sıra ışıltılı bir Hayman’ın Fransız 75 ve bir Hayman’ın Negroni ile eşleştirilir.

Seçilecek Şebeke – Panfried Kum Mezgit veya Etli Mirrool Creek Kuzu Kırpma – Her biri 40 $ ‘lık masrafların yanı sıra Hayman’ın Akdeniz Spritz veya Hayman’s Sloe’nin yanı sıra Lemon Tonic’i de içeriyor.

Ya da bir entrée ve 60 $ için birincil artı 2 karışık içecek alabilirsiniz!

Ve Lord Dudley’deki adamlar oldukça esnek. Yemeğinizle eşleştirilmiş olana farklı bir karışık içecek istiyorsanız, farklı bir şey satın alabilirsiniz. Akşam yemeği kulübünü denemek istiyorsanız, ancak birlikte olduğunuz kişi rutin menüden bir şey istiyor, bu da harika.

Soruyorum-eğer güzel bir şekilde soracak olsaydınız, eminim burada da bir sloe-groni alabilirsiniz!

Lord Dudley Hotel’de Hayman’ın Akşam Yemeği Kulübü

Lord Dudley’nin sitesi aracılığıyla 1 – 31 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında akşam yemeği kulübünde oturun.

Yemekler şaşırtıcı, karışık içecekler lezzetli ve bir bahar ikramı için ortam ideal.

Şimdi bize söyleyin: Cin içmek için tercih ettiğiniz yöntemi nedir? Bize yorumlarda söyleyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post