Sydney’de Nerede İçilir: En İyi 5 Surry Hills çubuklarımız

Sadece Surry Hills Sydney’in harika bir gece için önde gelen banliyösü yapan çubukların miktarı değil, aynı zamanda yüksek kalite. Peki tam olarak nereye gideceğinizi nasıl seçiyorsunuz? Tam burada sizi biraz daha kolay hale getirmek için en iyi 5 Surry Hills çubuklarımız.

Surry Hills’de birkaç içki içmekten hoşlanıyoruz. Birkaç sokak alanında bölgesel zanaat birası, küçük toplu ruhlar, olağanüstü yiyecekler ve muhteşem atmosfer mikro kozmosu var. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yer var.

Ancak her şeyde olduğu gibi, çok sayıda seçeneğiniz olduğunda, genellikle tekrar bir kez daha geri döndüğünüz birkaç favoriyle sonuçlanırsınız. Surry Hills bar sahnesiyle biziz.

Uzun yıllardır Surry Hills’te ikamet ettik ve bu banliyö değişikliğini oldukça dramatik bir şekilde gördük. Birkaç istisna dışında içmek için tek iyi yerler Crown Street’deydi.

Crown Street, Clock Hotel ve Dolphin gibi yerlerle hala harika ve Cleveland Street’in çubuklar için dikkate değer bir merkez olması – bu teknik olarak redfern olmasına rağmen. Aynı şekilde bir pub taramasını hak eden Devonshire Caddesi’nin tamamı var.

Ve programın banliyösünün her yerinde noktalı diğer harika yerlerin büyük fırsatları var. Ancak odak noktamız, banliyölerin kuzeybatı önerisinde sadece 2 veya 3 bit sokakta.

İşte Surry Hills’in en iyi 5 küçük çubuğumuz:

Kraliyet Albert Hotel

Bildiğiniz gibi, bu bizim tüm zaman tercih edilen pub. Biraların hepsi şaşırtıcı, personel şehirdeki en havalı insanlar, burgerler gözlerinize saf zevk gözyaşları getirecek ve çevre harika.

Sadece Avustralya zanaat biralarına muslukta hizmet veren bu eski tarzı, uygun bir pubın nasıl olması gerektiğinin temel yönlerini gerçekten kucaklıyor.

Royal Albert Hotel değerlendirmemiz.

Rezervuar St ve Commonwealth St.

Hollywood Hotel

Güzel bir Art Deco binasında yer alan burası, nesillerdir … kelimenin tam anlamıyla. Hollywood Starlet, Doris Goddard tarafından açılan bu pub çok fazla değişmedi çünkü Doris 1977’de bu kapıları yeniden açtı.

Mükemmel bir Coopers (şehirde en iyisi), duvarlardaki eski Hollywood resimleri ve şaşırtıcı derecede büyük bir peynir tabağı için tam buraya gelin. Müzik aynı şekilde garip ve eklektik olarak harika!

Yine de Bayan Goddard’ın çıtayı büyük bir kadeh kırmızı ile desteklediğini keşfedeceksiniz. Mükemmel bir mizah anlayışı olan güzel bir kadın, bu yüzden devletin yanı sıra gittiğinizden emin olun.

Hollywood Hotel değerlendirmemiz.

Commonwealth St’in yanı sıra Foster St.

Birkaç sokak alanında bölgesel zanaat birası, küçük toplu ruhlar, olağanüstü yiyecekler ve muhteşem atmosfer mikro kozmosu var.

Tio’nun Cervezeria

Genellikle sadece gece geç saatlerde bir seçenek olarak görülen Tio, gece geçtikçe kesinlikle alır. Ancak bazı mantıklı tacoların peşindeyseniz, bazı büyüleyici Meksikalı biralar ve şimdiye kadar göreceğiniz en geniş tekila yelpazesi, burası.

Buradaki personelin biraz müthiş olma eğilimi var, bu yüzden graninizi getirmeyin. Ancak onlar büyük bir eğlence ve konumun gerçek bir karakteri var.

TIO’ları değerlendirmemiz.

Commonwealth St, Hollywood’un köşesinde.

Altın Çağ Karışık İçecek Bar

Paramount Coffee Job Cafe’nin yanı sıra Altın Çağ Sineması’nın bir parçası olan bu yeraltı konuşması, garip bir şekilde yol boyunca Hollywood Hotel ile bağlantılıdır.

Bu Art Deco binası, Paramount Pictures’ın taraması ve Hollywood’un adını aldığı dağıtım ofisi olarak kullanıldı.

Şimdi bu sevimli bit çubuğu ve Waters Punter’ları, daha önce yayınlanmadan önce filmleri gören yöneticiler tarafından kullanılan 55 kişilik sinema ekranında gösterilen geleneksel filmlerden biri.

Bir film izlemek için burada olmanıza gerek yok. Barlar tüm gelenler için kullanılabilir.

Altın Çağ Sineması ve Bar ile ilgili değerlendirmemiz.

Commonwealth St’nin yanı sıra Longrain Restaurant’ın karşısındaki ST’yi arama.

Vahşi gezici

Büyük, büyük ön kapısı ile iten Wild Rover, sizi sıcak, yasak tarzı bir konuşma atmosferi ile karşılıyor. Beard Barstaff sizi görünürde bara selamlayacak ve gelmenizden çok memnun olacak olağanüstü karışık içecekler sağlayacak.

Burada yiyecek yönteminde fazla bir şey yapmazlar, bu yüzden içeri girmeden önce yediğinizden emin olun. Karışık içecekler utanmaz bir şekilde güçlüdür, ancak bu konum bununla ilgilidir.

Bütün geceyi bu barda geçirebilirim – ancak bu kadar yakın olan her şeyle, bir şeyleri kaçırmış gibi hissediyorum!

Foster St.’nin köşesine yakın Campbell St’de

Birkaç perk çubuk olarak, aynı şekilde Bar H ve bu listede Nomad’dan bahsetmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Her ikisi de olağanüstü çubuklar yanı sıra görülmeye değer. OnlarAynı şekilde restoran olarak iki kat, bu yüzden yemek için de içmek istiyorsanız, bunlar sizin için olağanüstü seçimlerdir.

Bar H, Wild Rover’ın karşısında Campbell ve Foster’ın köşesinde.

Nomad, Tio’nun yanındaki Foster Street’te.

Surry Hills’e nereye giderseniz gidin – özellikle bu çarpıcı kuruluşlardan birini seçerseniz – eğlenceli bir zaman geçirmeniz gerekir.

Tercih edilen bir Surry Hills barınız var mı? Harika bir gece için Sydney’e nereye gidiyorsun? Arkadaşlarınızla dışarıdayken genellikle ne içiyorsunuz? Bize yorumlarda söyleyin!

Mr & Mrs Romance veya uygun Facebook sayfalarından görüntüler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post