Macera gezginlerinin Polaroid Kameraları

kullanması için 10 neden Polaroid adını duyuyorlar Birçoğu, markanın iyi tanındığı küçük kare hızlı basılı anlık görüntüleri düşünür. Bununla birlikte, birçok kişi tarafından bilinmeyen, son zamanlarda bu özel anları hızlı ve zahmetsizce kaydetmek için günlük yaşamda ve bakımsız durumlarda kullanmayı amaçlayan bir dizi aksiyon kamerası geliştiriyorlar. Doğru, şimdi hem yüksek çözünürlüklü fotoğraflarda hem de videolarda tam olarak bunu yapabilen akıllı telefonlarımız var, ancak iPhone ve Samsung Galaxy gibi markalar için bu kadar yüksek değerlerle, hasar veya kayıp riski yüksek bir maliyetle geliyor ve burada Yeni Polaroid modelleri geliyor.

Bir GoPro kadar dayanıklı veya piyasadaki çok sayıda dijital kamera kadar yüksek kaliteli olmasa da, düşük maliyetleri ve basit, hafif tasarımları, her anı belgelerken diğer değerli araçları kaybetme endişesini ortadan kaldırıyor. Oldukça farklı ancak son derece işlevsel iki model denedik, Polaroid Cube ve Polaroid IE-090. Birincisi öncelikle eylem yerine ‘yaşam tomrukçuluk’ kavramı için geliştirilmiştir, küp, ailenin her üyesinin kullanması için yeterince küçük ve kolaydır ve aynı zamanda tüm hava koşullarında her gün kullanım için açıktır ve esnektir. İkincisi biraz daha sağlamdır ve açık havada insanlar için ekonomik su geçirmez bir video kamera olarak tanımlanır.

Seyahat blogcuları olarak, kullanımı karmaşık olan ucuz, düşük kaliteli dijital kameralardan başlayarak, daha sonra GoPro’nun maceralarımız sırasında (birincisi bir şnorkel kazasında trajik bir şekilde boğulmuş olan) denememizde oldukça fotoğrafik bir geçiş yaptık. Hızlı günlük çekimler için iPhone’a ve çok daha dikkatli, hassas, sanatsal çekimler için yüksek kaliteli bir Nikon SLR’ye bağlı. Tüm deneyimlerimiz göz önünde bulundurularak, bir video kamera için, öngörülemeyen durumlarda kullanılmak üzere çok yönlü, son derece taşınabilir ve kolayca değiştirilebilen kolay ama etkili işlevler sağlayan bir video kamera için bir yer olduğunu görmek açıktır. Bizim gibi macera gezginlerinin yeni Polaroid menzilinden yararlanmasının ilk on nedeni olduğunu düşündüğümüz şey!

İçindekiler

1. daha çok fiyat
2. Dayanıklılık
3. Sadelik
4. Herhangi bir macera etkinliği için ideal boyut
5. Çok yönlülük
6. İyi çözünürlük
7. Su geçirmez özellik – Sualtı faaliyetleri için ideal
8. Bağlanabilirlik
9. Macera Video Yapımı
10. Bir Maceracı İçin Harika Tasarım

1. daha çok fiyat

Polaroid Cube: Bu, yaklaşık 100 ila 150 dolar olarak fiyatlandırılır, bu nedenle küpü kalıcı olarak elinizde tutma konusunda değerli hissetmeye gerek yoktur, parmak her anı yakalamaya hazır. Kayıp GoPro’umuzu birkaç yüz dolarlık bir maliyetle değiştirmeden önce sadece bu piyasada olsaydı!

Polaroid IE-090: 80 $ ‘lık daha ucuz bir fiyatla, bu gerçekten bir alanın açık kamerası için faturaya uyuyor, Polaroid’in sözleriyle’ yüzleşelim: Kimse pahalı bir video kamera, yüzme havuzu almak istemiyor , aile pikniği, kamp alanı veya su, kum, yiyecek, dökülen içeceklerin ve diğer öfkelerin her fırsatta gizlendiği diğer yaz gezilerinde ‘

2. Dayanıklılık

Polaroid Cube: Küpün kauçuk dışı, hafif yağmurda ve su sıçraması riski olan durumlarda kullanılmak üzere yeterince hava koşullarına dayanıklıdır, ancak sarkmayı önermememize rağmen! Kapak çok sıkı bir şekilde kapanır, sadece bir madeni para ile açılır ve o kadar sıkı bir mührü vardır ki, açılmayacağından emin olabilirsiniz. Bu, GoPro’umuzun sabitlenmesiyle çok sayıda yakın tıraşa sahip olan müthiş bir rahatlama.

Polaroid IE-090: İkisinin çok daha sağlam seçeneği olan bu, toz geçirmez, şok geçirmez, su geçirmez ve hatta ayak geçirmez olarak ilan edilir (bunun ne anlama geldiğinden emin değiliz!) Etrafta ağır kullanıma ve çok az bakıma dayanabileceğinden emin olduğumuzdan emin olurken, su geçirmez element şiddetli bir yağmur duşunun bile maceramızı belgelememizi engellemeyeceğini ima ediyor.

3. Sadelik

Polaroid Küp: Ailenin tüm üyeleri tarafından her türlü günlük olaydan çekim yapmak için çok az düşünce ve hazırlık ile kullanılması amaçlanan küp, amacına çok uygundur. Sadece özellikler ön taraftaki 124 derece geniş açılı lens ve bir mikrofon, üstte güç, deklanşör ve video kaydı düğmesi olarak sadece bir düğme. Son olarak bir LED göstergesi, bekleme için yeşil, kayıt veya fotoğraflama için kırmızı veya düşük pil, bilgisayara bağlantı veya çıkarılan bellek kartına turuncu gösterir. Gerçekten bir GoPro’nun sahip olduğu tüm kullanım kolaylığı var, ancak çok daha küçük, çok daha çok yönlü ve çok daha ucuz.

Polaroid IE-090: Çift ekran özellikleri, video kameranın hangi yolla karşılaştığı ileriye veya geriye doğru fotoğraf çekmenize olanak tanır. Küp, çözünürlüğünüzü ve sağlamlık ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyorsa ve bir GoPro’ya sıçramak istemiyorsanız, IE-090 hala inanılmaz derecede basit ve kullanımı doğal olsa da arasında çok iyi bir gidiş.

4. Herhangi bir A için ideal boyutnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Cadılar Bayramı Karışık İçecekler – Takvimdeki en ürkütücü geceye yaklaştıkça sadece gözleriniz için Martini SerisiCadılar Bayramı Karışık İçecekler – Takvimdeki en ürkütücü geceye yaklaştıkça sadece gözleriniz için Martini Serisi

, size çarpışan her şeyi boşaltmaya yardımcı olmak için size birkaç yatıştırıcı karışık içecek getireceğimize inandık gece. Her zamankinden etkilenen Martha Stewart’dan etkilenen, işte sadece MARTINI serisi için bizim. Çocukken,