Fotoğraf denemesi: Rovinj

maceracı Kate’in çekiciliği bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Hırvatistan’ın Istria kentindeki Rovinj kasabası için övgüde bulundum. Günlerce bu özel konum hakkında şiirsel balmumu yapabilsem de, muhteşem fotoğraflara çok bakmayı tercih edersiniz!

Kısacası Rovinj:

Rovinj’in eski şehrine giren sokaklar beklenmedik bir şekilde parlak pastel renklerle boyanmıştır. Eve götürmek için lezzetli Istrian zeytinyağı şişe aldığımız harika bir dükkan keşfettik.

Rovinj limanı dünyanın dört bir yanından gelen teknelerle doludur. Rovinj’e otantik hissini sağlayan liman olduğuna inanıyorum – turizmin patlamasıyla bile hala mükemmel bir Akdeniz balıkçı köyü.

Rovinj’deki herkesin elde etmeye çalıştığı kartpostal atışı var…

Rovinj’in kartpostal benzeri resimleri şeker paketlerine bile basılmıştır! Pennies’inizin tadını çıkarıyorsanız ev almak için fakir bir hatıra değil.

Yalnız bir paddleboarder, yöntemini okyanus dalgaları boyunca yapar.

Rovinj’deki konumun etrafında, özellikle arka sokaklarda moda mücevher mağazaları var. Bu 300 kuna koltukları her biri yaklaşık 50 dolar. Onları pazarlama iyi şanslar.

Kasabadaki en iyi manzarayı elde etmek için kilisenin çan kulesine tırmanın. Zirveye tırmandıktan sonra, bu sizi bekleyen ödül!

Kilisenin içinde yanan mumlar – Gittiğim hemen hemen her kilisede büyükannelerim için bir tane yaktığımdan eminim.

Rovinj bizim gezimizin öne çıkan özelliklerinden biriydi – aynı zamanda Istria’ya ulaşırsanız, bu, her şeyden önce, ziyaret etmeniz gereken tek yer.

En sevdiğin resim hangisi?

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Özbekistan’ınÖzbekistan’ın

Buhara’nın çarpıcı binaları, Özbekistan’ın Orta Asya’nın en kutsal şehri olduğu biliniyor. Bu antik şehirdeki binalar bin yaşından büyük! 16. yüzyılda Buhara, ipek yol rotasında hareketli bir pazar kasabasıydı. Bu nedenle,