Aspen’de yapılacak en iyi şey, (CO) Colorado

Colorado, kayakçılar ve hevesli kayakçılar için bir cennettir, ancak Aspen Co’da yıl boyunca yapılacak çok şey var. Colorado’nun Rocky Dağları’ndaki konumu nedeniyle Aspen, birçok muhteşem manzaraya ve eğlenceli aktivitelere sahiptir. Ayrıca göz alıcı restoranları ve butikleri ile de bilinir. Bu nedenle, burada seyahat etmek çok fazla paraya ihtiyaç duyuyor. Ancak, Colorado’daki bu şehir, kaçışın gerçekte ne olduğunu hissettireceği için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir ziyarettir! Yani, bir gezi planlıyorsanız, Aspen’de yapılacak en iyi şeyleri ve bu güzel şehirdeyken kontrol edebileceğiniz yerleri bulduk.

Fotoğraf: Psyberartist CC 2.0
Endişelenmeyin, bu sadece Aspen’de kayak hakkında başka bir kısa makale değil. Sonuç olarak, Aspen, Colorado’da yaz aylarında da ne yapacağımız hakkında çok şey ekledik!

İçindekiler

Aspen’deyken yapılacak 15 şey, (CO) Colorado

1. Maroon Bells
2. Bağımsızlık Geçişi
3. John Denver Sanctuary
4. Aspen Mountain / Ajax
5. Rio Grande Trail
6. T-Lazy-7 Çiftliği
7. Katedral Gölü Trail
8. Castle Creek Yolu
9. Gümüş Kraliçe Gondol
10. Wheeler Opera Binası
11. Ayran Dağı
12. Aspen Hurst Tiyatrosu
13. Aspen Eğlence Merkezi
14. Bağımsızlık Hayalet Kasabası
15. Aspen Brewing Company
16. Aspen, Colorado’da konaklama bulun
Aspen’de 3 gün ile ne yapmalı, (CO) Colorado? Aspen, Colorado’da 1. Gün
Rio Grande Trail
Aspen, Colorado’da 2. Gün
Bordo çanları
Aspen, Colorado’da 3. Gün
Wheeler Opera Binası

Aspen, (CO) Colorado hakkında sık sorulan sorular

Aspen’deyken yapılacak 15 şey, (CO) Colorado

1. Maroon Bells

John Fowler CC tarafından 2.0
Yürüyüşü seven insanlar için ideal bir yer! Maroon Bells, nefesinizi kesecek çok çarpıcı manzara sağlar. Yürüyüş aynı zamanda zorlu ve kolay olabilir, ancak zirveye ulaştığınızda muhteşem manzaralarla karşılanırsınız. Bu cazibe, unutulmaz deneyimlerinizden biri olabileceğinden, su getirmeyi, rahat kıyafetler giymeyi ve video kameranızı unutmayın.

Önerilen Tur: Rocky Mountain Milli Parkı Turu

2. Bağımsızlık Geçişi

Fotoğraf: Mark Byzewski CC 2.0
Bu, Aspen’de yapılacak birçok heyecan verici ve heyecan verici şeyden biri olabilir. Bağımsızlık Geçidi Otoyolu’ndan sürüş zor! Sadece bir araç tarafından geçilebilir dar yollar vardır. Sürüş sırasında uyanıklığa ihtiyaç vardır. Ancak, sizi çevreleyen muhteşem görünüm kesinlikle görmek için bir manzara! Eğer bir heyecan arayansanız, bunu asla kaçırmayın.

3. John Denver Sanctuary

Fotoğraf: Simon Morris CC BY-ND 2.0
Rahatlama için en uygun olan çarpıcı bir park. Aspen Colorado havası elbette izin veriyorsa! John Denver Sanctuary’de yemyeşil çim, çok yıllık çiçekler ve Denver’ın şarkı sözleri ve alıntıları ile oyulmuş kayalar var. İster John Denver’ın hayranı olsun ya da olmasın, bu park konteyner listenizde olmalıdır. Burası ne kadar çarpıcı ve sakinleştirici olduğundan etkileneceksiniz.

4. Aspen Mountain / Ajax

Fotoğraf: Aurimas CC by-nd 2.0
Batı Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bu Aspen kayak alanı, zorlu yamaçları nedeniyle “Sporcunun Dağı” olarak bilinir. Yaz sezonunda, patikada yürüyüş yapabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı parçalar dik olabilir, bu nedenle kapalı ayakkabıların giyilmesi önerilir. Genel olarak, ister yürüyüş ister kayak seçin, bu dağ, deneyiminizi buna değer hale getirecek muhteşem manzaralar sunar.

5. Rio Grande Trail

Bu parkurda müthiş bir yolculuğun tadını çıkarın. Burada bisiklete binmek, Aspen’deki en çarpıcı sahnelerden birini görmenin ideal yoludur. Ancak bisiklete binmek istemiyorsanız, patikadan geçebilirsiniz, her ikisi de değerlidir. Bu gezinin ana vurguları nehir olabilir, bu yüzden görme şansını kaçırmayın.

6. T-Lazy-7 Çiftliği

Herkes bu çiftlikte kar motosikleti turları, ata binme ve sinek balıkçılığı gibi birçok aktiviteden memnun olabilir. Güzel çevresi ve manzaraları nedeniyle, T-Lazy-7 çiftliği de düğünler ve diğer etkinlikler için idealdir. Yani ne yapmak istersen, burası mutlaka ziyaret.

7. Katedral Gölü Trail

Fotoğraf: Btwashburn CC 2.0
Aspen kesinlikle zorlu yürüyüşleri seven insanlar için sunacak çok şey var. Cathedral Lake Trail seçeneklerden biridir. Bu patikada yürüyüş yapın ve yol boyunca güzel araziyi görün. Bu gezinin ana vurgu göl! Eğer bir meydan okuma içindeyseniz, o zaman buraya gidin ve maceracı ziyaretçilerin Aspen’de yapması için en havalı şeylerden birini deneyin!

8. Castle Creek Yolu

Fotoğraf: Daniel Story CC 2.0
Castle Creek Yolu boyunca sakin bir sürüş yapın. Dağların manzaralarını ve etrafındaki ağaçları görmek için deneyimleyeceksiniz. Ağaç yapraklarının tam zafer içinde olduğu sonbahar mevsiminde buraya gitmeniz önerilir. Gerçekten Aspen, Colorado’da görülecek ve yapılacak en şaşırtıcı şeylerden biri.

9. Gümüş Kraliçe Gondol

Aspen’de olduğunuzda bu on yedi dakikalık sürüş bir zorunluluktur. Dağların muhteşem manzaralarını göreceksiniz. Yolculuk seni sadece 17 dakika sürse de, sennull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post