Yol gezisi Essentials

Ülkenin tüm mevsimlerinde ve tüm bölgelerinde yol gezisi yapıyoruz. Binlerce mil ve yüzlerce yol gezisi, işte her zaman arabada bir yerde paketlediğimiz birkaç yol gezisi temelleri.

LED far
LED farlar iki nedenden dolayı el fenerlerinden daha iyidir: 1. Ekstra piller taşımanız veya daha soğuk havalarda şarjlarını kaybetmeleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 2. Farlar eller serbesttir, yardım için sinyal veya arabanızın kaputunun altında çalışma gibi başka şeyler yapmanıza izin verir. Bunu Black Diamond’dan seviyoruz ve aynı zamanda çocuklarla kamp yaparken ve hile yaparken kullanıyoruz:

Siyah elmas spot far, mat siyah

Katlanabilir yardımcı kürek
Bir kar bankasından kazmanız gerekiyorsa, kamu hizmetleri açıkçası kullanışlıdır. Geçen yaz yüksek gelgit içeri girerken bir minivan sahilde sıkıştığını gördüm. Hayatım boyunca hiç bu kadar kum kovası eylemi görmedim; Bir kar kürek, çok daha az sırt gerginliği ile iş çıkarırdı. Süslü bir şeye ihtiyacınız yok, bu alüminyum modeli işi yapacak:

AAA 4005 Mavi Alüminyum Spor Kürek Kürek

Karayolu fişekleri
El feneri gibi, eski okul yolu fişekleri artık LED teknolojisi tarafından güçlendiriliyor (ancak yine de bir bütan daha hafif veya eldiven kutunuzda maçlar tutun). Geceleri veya saç tokası dönüşünde ne zaman yıkılacağınızı asla bilemezsiniz ve yol fişekleri kolayca hayat kurtarabilir. Bu adamlar 10 dolardan daha düşük maliyetli ve kendi depolama çantasıyla geliyor:

Life Gear Led Acil Durum Yolu Flare 3 Pack Manyetik Temel

İlk yardım kiti
Üç çocukla, her zaman arabamızdaki ilk yardım kitini kazıyorum. Açıkçası, bunları kullanırken grup yardımlarını yenileyin. Bu eşyaların her ikisini birden fazla kullandığım için makas ve salin çözeltisi olan bir kit öneriyorum. Coleman saygın bir markadır; Kamp gezileri, futbol oyunları vb. İçin bunu kullanışlı tutun.:

Coleman Expedition İlk Yardım Kiti (205 parçalı), kırmızı

Otomobil yangın söndürücü
Hepimiz otomobillerin yanıcı nesneler olduğunu anlayacak kadar Hollywood filmi izledik. Kompakt bir otomobil yangın söndürücü asla kötü bir fikir değildir, özellikle orman yangınlarının potansiyel olarak çevresel olarak yıkıcı olduğu yalıtılmış yollarda veya koşullarda. Kiddie müthiş bir markadır:

Kid21006287 – Kidde FX511 otomobil yangın söndürücü

Güvenli seyahat!

İlişkili

Bir aile yolu triproad gezilerine giderken kaçınılması gereken hatalar, alınacak en popüler aile tatillerinden biridir. İster bir hafta sonu için gidin, ister uzun vadede seyahat etmeyi planlayın, keşfetmenin müthiş bir yoludur. Covid-19 pandemi ile yol gezileri, çeşitli nedeniyle normalden daha popüler hale geldi…
7 Haziran 2022in “Konuk Postası”

En iyi Avrupa Kış Yolu gezileri, bir kış yol gezisine çıkmanızın birçok nedeni var. Gerçek bir kış harikalar diyarında sürüş deneyiminden, pazarlık ve sezon dışı indirimler almaya kadar, en iyi Avrupa kış yolculuğunun ne olduğunu sorgulamaya başlayabilirsiniz. Neyse ki, kış yoluna gidiyorum …
17 Aralık 2017 “Avrupa”

Bir aile yolu için alabileceğiniz ilk 5 konforlu kullanılmış otomobiller, kros yolculuğuna çıkacaksanız, yanınızda hangi otomobil alacaksınız? Bize sorarsanız, bir Toyota Camry alacağız. Neden? Basitçe söylemek gerekirse, piyasada hiçbir sedan konfor, güvenilirlik, yakıt ekonomisi ve uygun fiyatlandırmanın daha iyi bir kombinasyonu değildir…
24 Şubat 2021in “Konuk Postası”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post