DIY Heart Işık Ekranı – Romantik Yazma Duvarda

Sanırım burada Mr & Mrs Romance’de hepimizin kalp olduğumuzu belirtebilirsiniz.

Ve o boom-tish Bayan R’nin yanı sıra, en son babam şakalarım, resimler için en sevdiğimiz zemin bizim kalp tuvalimiz.

Aynı şekilde en büyük ortak zanaat anlarımızdan biri.

Işıkları keşfettiğimizde arkadaşlarımızın muhteşem hedef düğün etkinliğindeydik (yöntemle seviyoruz – işte hedef düğünlere gitme konusundaki yayınımız). Tayland’da evlendiler – sahil kasabası Hua Hin.

Işıklarla kaplı biraz durak keşfettiğimizde bir gece pazarında kasabada vardı. Onları anında sevdik ve birkaç paket aldım. Çalışmaları konusunda biraz endişeliydik, ancak kadın onları önce bizim için test etti.

Hala tehlikeli güç bağlantısı konusunda biraz endişeliydim – ancak Bayan R’nin ilgisi beni ikisi için 300 Tayland Baht’ı (yaklaşık 10 $!) Kabuğu çıkarmak için yeterliydi.

Onları eve götürdüğümüzde, Bayan Romance onları bir şekilde duvara bağlamak istedi. Ancak ne yaparsak yapalım, düşmeye devam ettiler. Sonunda, bu komik menzil dükkanlarında keşfedebileceğiniz devasa boş tuvallerden birini almamın yanı sıra gitmemin yanı sıra gitmem talimatı verildi.

Daha sonra kalp şeklini tuvalin arkasındaki kalemle izledik ve ışıkların şekillenmesi için her yerde bir zanaat bıçağı ile bit kesimleri yapmak için izler aralıklarla izledik.

Biz doğru sayıda kesim yapmak ve onları eşit olarak alan için temkinliydik.

Bit renkli kapakları ortadan kaldırdık, ışıkları ittik ve küre şeylerini ışıkların üzerine yeniden taktık. Ancak sonra ışıkların da ağır olduğunu ve deliklerle düşmeye devam ettiğini keşfettik.

MRS Romance (yani saç romantizm), kalın kilitleri için çok az olan son derece küçük saç pimleri de dahil olmak üzere birçok saç malzemesine sahiptir. Bunları, ışıkları yerinde tutmak için tuvalin arkasındaki kablolara klipslemek için kullandık.

Şimdi, ekranı ve Boom’u takıyoruz! Kutlama zamanı!

En büyük zanaat anın neydi? Ne zaman bir Ikea Flatpack yaptım. Hala o zaman sevgiyle inanıyorum!

MRS Romance tarafından görüntüler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post