Romantizm size ne gösteriyor? Secretbloggersbusiness.com’un kurucusu ve normalde olağanüstü insan olan Secret Bloggers ‘Service

Digital Guru’dan Kate McKibbin, Kate McKibbin bize şu soruya cevabını anlatıyor: Romantizm size ne gösteriyor?

Kate McKibbin dehalarını gizleyen nadir insanlardan biridir. Senden çok daha fazlasını bildiğini ve en az sevilen renginin ilgi çekici olduğunu itiraf etmek yerine bir omuz silkmeyi tercih ediyor. Kate McKibbin seri olmayan bir kişi.

Yine de gerçekte, Kate hepimizi kolaylıkla hafif hissettirebilir.

Kate’in çevrimiçi hizmetleri yürütmekle ilgili ilk baskısı, 2007’de stil ve moda blogu Drop Dead Dead Daily ile başladı – bloglama açısından çok erken kapılar.

Yayıncılık, reklam ve medya ve hizmet derecesi konusunda bir arka planla DDGD’yi hızla büyüttü. Aslında, 2016 yılında hizmeti kapatmadan önce, Kate’in sitesi 6 kişiyi istihdam edecek kadar büyüktü, ayda 500K’dan fazla okuyucu çekecek ve yılda 6 figür katına çıkacaktı.

Ancak, en güncel Mastermind Venture Secret blogcularının işindeki sayfa hakkındaki şu anki sayfa hakkında inanıyorsanız, bunların hepsi kazara ortaya çıktı. Hmm. Belki orada bir alçakgönüllülük ipucu keşfeder miyim?

Açık olan, Kate’in hizmet zekası, alçakgönüllülüğü, yaratıcılığı ve kötü mizah anlayışı, onu iş dünyasında zorlu hale getirmek için ileriye götürüyor.

Ama bu onun kişisel hayatına mı dönüşüyor?

İşte Kate’in romantizm hakkında söylediği şey:

Romantizm Size Ne Gösteriyor: Kate McKibbin – Gizli Blogcuların İşletme

1. Birinin sizin için yaptığı romantik bir şey nedir?

Eşim Matt bu yıl Sevgililer Günü için benim için şarkı dersleri düzenledi.

Aslında bu yıl onları yapmak yeni yıl benim kararımdı ve kendim için işimden uzakta zaman geçirdiğimi biliyor. Çok düşünceli ve beklenmedikti (bir aydan fazla bir süre içinde işaret etmemiştim!).

2. Başka biri için yaptığınız en romantik şey nedir?

İlişkimizin başlangıcında, ortağım havaalanında (sabah 5’te) uluslararası bir iş gezisinden geri dönerken bir sürpriz olarak bir kahve ile tanıştım.

Bu konuda gerçekten gergin olduğumu hatırlıyorum, çünkü çok uzun zamandır çıkmıyorduk ve çılgın bir takipçi olduğumu düşünürdüm.

Ama onu sevdi (ve bir sonraki seyahatimde beni ideal şok etti, ama elbette bana bir tane yapmak zorunda kaldı: çiçeklerle geldi ve şoför gibi giyinmişti).

3. Hangi günlük küçük şeyleri romantik buluyorsunuz?

O kişinin sizi düşündüğünü bildiğiniz küçük şeyler ve memnun olduğunuzdan emin olmak istemek (biraz fedakarlık yaptığını gösterse bile). sadece küçük bir şekilde bile.

Bu yüzden belki sabahın sonunu kurtarıyor, böylece sabahları bir kahve yiyebilirsiniz veya bazı DVD’leri ele geçirdiklerinde zevk almak istediğiniz sinema filminin adını hatırlayabilir veya hangi çiçeklerin çok olduğunu anlamak- Sevilen ve onları sebepsiz almayı (sadece çiçekler en iyisidir!)

4. Sizce başkalarının yapamayacağı romantik nedir?

Evcil köpeğimi seviyorum ve onunla da çaba sarf etmeye çalışıyor.

Çocukum yok, ama o hala bana aile. Ve eğer beni seviyorsan, sevdiğim insanları ve kürk insanları da sevmelisin.

Teşekkürler, Kate bizi kalbinize bıraktığın için. Şarkı söyleme dersleri aldığını bilmiyordum. Bir dahaki sefere buluştuğumuzda bize Love Me ihalesi vermeniz gerekecek!

Kate’in şu anki dijital parlaklık parçası, ya para kazanmak istedikleri bir blog veya başka bir çevrimiçi işletme aracılığıyla çevrimiçi çalışan insanlar için gizli blogcuların işi.

Kate’in çevrimiçi eğitim kursları, sosyal gruplar, kulüpler ve koçluk merkezleri, tutku projenizi bir mesleğe veya küçük çevrimiçi gelirinizi çok daha fazlasına dönüştürmek için araçlar sunar.

Daha fazla bilgi edinmek için gizli blogcuların hizmetine buradan göz atın. Pişman olmayacaksın.

Bu yazıdan zevk aldıysanız, bu dizideki diğer insanlara sorduğumuz diğer makalelere de bir göz atmalısınız: Romantizm size ne gösteriyor?

Peki ya sen? Romantizm size ne gösteriyor? Bize yorumlarda söyleyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Güney Amerika’daGüney Amerika’da

Güney Amerika’ya seyahat eden 7 tür gönüllülük deneyimi, kendi başına harika bir deneyimdir. Kuşkusuz, Arjantin, Bolivya, Şili, Peru ve geri kalanı mağazada canlandırıcı sürprizler var. Yine de, yoldayken gönüllülük işlerini