TNN: İspanya’daki “Camino de Santiago” eski hac yolu ile tam olarak nasıl başa çıkılır

Hey herkes

Yakın tarihli bir göçebe ağ etkinliğinden bir video daha paylaşmak istedim. Bu, “İspanya’daki” Camino de Santiago “eski hac yolu ile nasıl başa çıkılacağı” ile ilgilidir.

Kim Kuzey İspanya’da yürüyüş yapmak istemiyor?

Carol, neden gerçekten dönüştürücü bir deneyim olduğunu söylemek için burada olduğu kadar yaptı.

Camino de Santiago, İspanya’nın Santiago de Compostela’sında, Saint James’in konaklamalarının karıştığı 1000 yıllık hac yoludur …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu yazı sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin blog yayınlarından yararlanmak için erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu gereken özel seyahat indirimlerine erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz derinlemesine seyahat malzemesini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu gönderiye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm inanılmaz avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Özbekistan’ınÖzbekistan’ın

Buhara’nın çarpıcı binaları, Özbekistan’ın Orta Asya’nın en kutsal şehri olduğu biliniyor. Bu antik şehirdeki binalar bin yaşından büyük! 16. yüzyılda Buhara, ipek yol rotasında hareketli bir pazar kasabasıydı. Bu nedenle,