Hayallerimizin uzun masa öğle yemeği

Yemek, şarap, müzik ve zeytin bahçeleri ağaçlar arasında bir ziyafet masasına ayarlanmıştır. Hızlı sürüş ve halsiz futbol kadar Avrupa, ancak bir Festivalin ruhunun yanı sıra bir Festivalin ruhu ile. Bu kıyılarımızdaki kıta.

Fısıldayan Brook – mülkün etrafında dolaşan barışçıl su yolunun sobrieti – kültürü ve nüansı harmanlayan olağandışı yerlerden biridir, o kadar akıllıca nerede olduğunuzu hatırlamak basittir.

Bir an Avustralya’nın en iyi beyaz şarap bölgelerinden biri olan Hunter Valley’desiniz. Bir an daha, Puglia’nın İtalyan zeytin bahçelerinde veya Kuzey Portekiz’deki Minho Beyaz Şarap Bölgesi’ndesiniz.

Ve hepsi küçümseyen bir kalite duygusu ile destekleniyor.

Fısıldayan Brook’un uzun masa öğle yemeğinin video anlık görüntüsümüz.

Üzüm sarmaşıkları arasındaki büyük bir araba yolundan biraz tuhaf biraz ince ayarlı mahzen kapısını-güzel bir geniş kereste çiftliği-tekniği.

Mahzen kapısının arkasında, bahçe açılıyor ve parlak provencal tarzı rosé, bizi zeytin bahçelerine doğru ilerlemeye teşvik ediyor.

Toplantı öğle yemeği kalabalığından sadece birkaç çim, zeytin ağaçlarının yanı sıra avcıdaki manzaraların böyle bir huzur tedarik etmesi şaşırtıcı.

Beklenmedik bir çatlaktan zarar gören bir huzur; Şaraphanenin köpeği Brook – güzel bir Roadsend Avustralya Çoban. Düşmüş zeytin için yiyecek arıyor, çukurları fıstık gibi eziyor.

Brook’a kutlamaya doğru uyuyoruz, hem de onu karıştırmak hem de diş hekimi faturasını kurtarmak için katılımlarımızı görmezden geliyor.

Fısıldayan Brook zeytin uzun masa öğle yemeği

Kanapların servis edildiği çimlerden (fıstık praline maya ve füme somon karabosu, bölgesel bal ve ekşi krema ile tepesinde ev yapımı crumpets) öğle yemeği masasında keşfediyoruz.

Ve ne bir masa.

Uzun zeytin ağaçlarının sıraları arasında, masa yaklaşık 50 metre uzanır, korunun mavi yaprakları arasında beyaz bir şerit ortaya çıkar.

Bu sevimli pastoral havolik sahnenin bir şekilde, düşük anahtarlı ihtişamla çelişkili bir fikir üretmesi ve aynı zamanda-tipik koşullar altında-ne gibi hissettireceğini.

Belki de fısıldayan Brook’un ünlü öğle yemeğini bu kadar Avrupalı ​​hissettiren şey budur. Çoğu zaman, işlerin Avrupa’da olduğu gibi, yaşam tarzı da iddialı veya üstte hissetmelidir. Ancak bağlamdan ve tam olarak nasıl yapıldığı – kalp, samimiyet ve cömertlik ile – sadece doğru hissettiriyor.

Yakında, hepimizin yanı sıra Avrupa havası daha da yükseldik.

Bu yılki hasattan taze olarak bastırılan zeytinyağı, kabuklu ekmeğin yanı sıra biberle tepesinde sarı kültürlü tereyağı levhaları ve deniz tuzu dışarı atılır ve aynı görkemli maya eklenir.

Plakalar, hala Avustralya’da olduğumuzu hatırlatmak için bir Macadamia satay, brokolini ve limon mersinli Hiramasa Kingfish’in tabakları ortaya çıkıyor. Öte yandan, Fısıldayan Brook’un Arinto ve Touriga Nacional ile suçlanan gözlüklerimiz bizi Portekiz’e ve tekrar Avrupa’ya geri götürüyor.

Programlar ortaya çıktıkça, öğle yemeği konuşması ve tıkanıklık gözlüklerinin hepsi Troubadour’un gitarını boğdu. Yukarıdaki Zeytin Grove’un dalları, güneşin beyaz kumaşın üzerinde parlamasını ve beyaz şarap bardaklarından parıldayan uzun masayı kabul ediyor.

Euro-stralyan bir öğle yemeğinin bu mutfak odyssey’ini terk ederken İngilizce beklemelerimizi veda etmek için yapabileceğimiz tek şey.

ConeCci, fısıldayan Brook. Au Revoir. Até logosu. Yakında bir kez daha görüşürüz!

Yılda bir kez bir şey

Fısıldayan Brook, bu müthiş öğle yemeğini her yıl oldukça uzun bir süredir koşuyor. Bununla birlikte, Hunter Valley Beyaz Şarabının yanı sıra yemek festivalinin ilk hafta sonu ile çakışıyor, bu da kesinlikle denetlemeniz gereken dikkate değer bir olay.

Fısıltılı Brook Olive Long Masa Öğle Yemeği’nde konumunuzu rezerve etmek için, ilk olarak üyelik programlarına katılmak için harika bir konsept.

Başka herhangi bir şey dışında (yeni beyaz şarap bültenleri, zeytin mevsimleriyle ilgili haberler ve ideal olarak büyük kadın derelerinin çok daha fazla fotoğrafı), öğle yemeğine biletlerin yanı sıra özel üye fiyatları da alıyorsunuz.

Sizi orada göreceğiz – Haziran ayının ilk Cumartesi.

Hunter Valley Beyaz Şarap ve Turizm Derneği’nin medya konukları olarak Fısıldayan Brook’un Olive Long Mass Luncheon’a gittik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post