Mükemmel Ploughman’ın, Bacon Bourbon’un ve yeni bir site tasarımı

Burada Sydney’de korkunç bir hafta hava durumu. Yağmurlu, kasvetli, soğuk… aslında beni oldukça evli yapıyor!

Havanın bu haftanın Instagram günlüğünün neden bu kadar kısa olduğu ile bir ilgisi olabilir. Çok fazla şey yapmadık – hava çok boktan!

İyi haber, önümüzdeki hafta Perşembe günü, konuşacak çok şey olacak. Bu yılki Problogger etkinliği için Queensland’ın Gold Coast’ına gittiğimizde Instagram feed’imiz sürekli değişen bir görüntü kaleydoskopu olacak. Çok heyecanlıyız ve bundan sonra biraz daha yakın bir şey anlatacağız. Bu arada, harika bir hafta geçirin ve haftalık tamamlamamızın tadını çıkarın.

Sanki bugün kendimizi aç bıraktık, biz o kadar açız! Bu öğle vakti Tayland’a gitmeye karar verdik. Dünya Meydanı’nda Taylandlı bir yer olan ABB Air’de servis ettikleri tekne erişte çorbasını geçemiyorum. Gerçekten iyi, ama özellikle iyi fotoğraf çekmiyor.

Bu, ekranda çok daha iyi görünen Bayan Romance’in domuz ped Ki Mao! Her zaman iyi Tayland ve Dünya Meydanı yakınlarındaki iseniz, Goulburn Caddesi’ndeki ABB Air’e göz atın.

Pressman’ın Bira Fabrikası tarafından bir Ploughman’ın Başlangıç ​​Kiti gönderdim. Jambon, salata ve yumurta ekledim. Ayrıca bir pulluk ile mükemmel bir şekilde giden bazı Currong Comestibles ‘Baharatlı Riberry Chutney var. Ve tabii ki bazı sıcak İngiliz hardal.

Elma şarabı Pressman’ın bana gönderdiği de lezzetli. Appley iyiliği ile dolu gevrek, temiz bir tat. Sadece yeni bir görünüm ve aynı zamanda orta güçlü bir düşük alkol versiyonu ile yeniden başlatıldılar. Yakında bunun hakkında daha fazla bilgi için gözlerinizi soyun.

Ploughman’a gelince, temel bir Ploughman’ın anatomisinin geleceğimiz yazımız için bu alanı izleyin! Seninkinde ne var?

Bugün son derece heyecan verici bir gün!

Yeni site tasarımımız nihayet hazır! Bu, uzun zamandır boru hattında olmuştur, bu yüzden nihayet bittiğinden gerçekten mutluyuz. Daha kolay navigasyon ve tam mobil optimizasyon ile daha fazla dergi tarzı görünümüne gittik… başka bir deyişle, eskisinden daha iyi!

Umarım sen de beğenirsin.

Bu gece yakında Sydney’de ve Melbourne’da şişe dükkanı raflarına çarpacak yeni bir ruha bakıyoruz. Bu deneysel ruhlar şirketinin füme Bacon Bourbon. Eau de Vie, Roosevelt ve Eau de Vie eczacı başlayan aynı insanlar kendi içeceklerini üretmeye geçtiler.

Bu başka bir şey. Gerçekten lezzetli, inanılmaz pürüzsüz ve birçok farklı kokteylde çok iyi çalışan bir burbon. Bu şeylerle bir dizi kokteyl yapıyoruz ve bu ilk: Pastırma ve akçaağaç şurubu eski moda ve kayalarda domuz.

Aile ile bir hafta sonundan eve dönüyoruz. Biletimi çevirdiğimde öğle yemeğini düşünerek trende oturuyoruz. Sydney Transport’un ortaya çıkabileceği en iyi şaka ne olması gerektiğini keşfediyorum: “Dünyanın en pahalı birası?”

Vay. Ne zekâ. İyi insanlara yönelik tehditleri aydınlatmaya çalıştıklarını seviyorum… ve varsayımsal genellemeler yapmak istemiyorlar, ancak tren istasyonlarında (E.I. Çocuklar veya Deros) içtiğimi gördüğüm insanların çoğunun ödemek için 400 dolar yok Zaten yerinde para cezaları. En pahalı bira? Vergi mükelleflerinin bir başka israfı bunu bastırıyor. Bunun yerine neden reklam veya alışveriş diskleri almıyorsunuz?

Hmm. O öğle yemeğine ihtiyacım olduğunu mu düşünüyorsun? Belki de vaaz ettiğim şeyi uygulamalıyım… bu Hangry Post’u yeniden okuma zamanı, sanırım!

Hangry olduğunuzda nasıl başa çıkıyorsunuz? Poughman’ın öğle yemeğinde ne var? Bize yorumlarda söyleyin!

Bay ve Bayan Romance tarafından Instagram üzerinden görüntüler: @Mrandmrsromance, @hairromance ve elbette @angryBastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vanilyalı IceVanilyalı Ice

Maceracı Kate ile gecem bağlı kuruluş bağlantıları içeriyor. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler! Twitter’da paylaş Facebook’ta Paylaş Pinterest’te Paylaş E