TNN: Tanzanya kültürel sürükleyici deneyim

Herkese merhaba,

Yakın tarihli bir göçebe ağ etkinliğinden bir video daha paylaşmak istedim. Bu “Tanzanya kültürel sürükleyici bir deneyim”.

Seyahat hikayelerimizi paylaşmanın yanı sıra Tanzanya dansına giriş de dahil olmak üzere Tanzanya kültürünün sürükleyici bir araştırmasına dalarken bize katılın.

Justa Lujwanga, Tanzanya-brooklynite, hikaye anlatıcısı ve meraklı gezgin Tanzanya’nın her köşesini görmek için bir hedefte. İzleyicileriyle/ konuklarıyla paylaşırken taşsız bir taş bırakmaz …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu kısa makale sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin bonus teklif blog yayınlarına erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde tamamen ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlamalarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu gereken özel seyahat indirimlerine erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sevdiğiniz kapsamlı seyahat malzemelerini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu kısa makaleye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm seçkin avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post