Kuzey Carolina, ABD’de yapılacak en iyi şey-Nerede Yemek ve Nerede Kalacağınız Hakkında İpuçları

Kuzey Carolina, popüler olan kıyı ovalarından zevk alacak büyük bir iklim çeşitliliğine sahip şanslı devletlerden biridir. Bize şeylerin yağmur ormanı tarafını gösteren muhteşem büyük dumanlı dağlar. Tabii ki, plajlar dünyanın her yerinden büyük bir turist akını görüyor; Çarpıcı Batı Kuzey Carolinian Dağları ve Asheville RV parkları yapılacak çeşitli eğlenceli şeyler sunuyor.

Kuzey Carolina Dağları ve Asheville bölgesi, doğal güzellik, sanat ve el sanatları ve çok sayıda çiftlik, çiftçi pazarları, bagaj pazarları ve çok çeşitli benzersiz ve yerel yenilebilir ürünler sunan restoranlar ile bilinir. Bu çiftliklerin birçoğu bölgeye ve çevredeki konut Kuzey Carolina dağ evlerine dağılmıştır, bu da ev sahipleri ve bölgeye taşınmayı düşünen insanlar için bir zevktir.

Kuzey Carolina, ülkenin en iyi açık hava maceralarına ev sahipliği yapıyor. Ekoturizm artarken, açık hava profesyonelleri sizi bir sonraki maceranıza götürmeye ve para kazanmaya hazırlar. Kuzey Carolina bölgesinde görebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz sonsuz çeşitli yerler var. Ancak, kaçıramayacağınız birkaç hedef var. İster yerel ister turist olun, bunlar bölgedeki mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Bakalım North Carolina turistlere neler sunuyor.

İçindekiler

1. Blue Ridge Parkway
2. Linville Gorge ve Sonbahar
3. Yaşam ve Bilim Müzesi
4. Biltmore Estate
5. Kuzey Carolina Akvaryumu
6. Kuzey Carolina Hayvanat Bahçesi
7. Dış Bankalar
8. Kel Kafa Adası
9. Asılı Rock State Park
10. Charlotte Motor Speedway
11. Kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde konaklama bulun

Kuzey Carolinacucina 24’te Nerede Yemek Yapılır
Gece çıtası
Bıçak çatal

Kuzey Carolinaclarion Hotel Charlotte Havaalanı ve Konferans Merkezi’nde nerede kalmalı
Kimpton Cardinal Hotel
Ballantyne, lüks bir koleksiyon oteli
Kuzey Carolina’daki büyük şehirlerin Kuzey Karolinalisti hakkında sıkça sorulan sorular?
Kuzey Carolina’yı ziyaret etmek için yılın en iyi zamanı nedir
En iyi ayları yazın ve mevsime bağlı olarak ne yapmalı?
North Carolina ne için popüler?
Kuzey Carolina’ya nasıl gidebilirsin?
Kuzey Carolina’daki büyük havaalanları nelerdir?
Kuzey Carolina’da satın alınacak en iyi hatıra nedir?
Kuzey Carolina’daki popüler tatiller veya festivaller nelerdir?
Kuzey Carolina’daki ilk 5 popüler hedef nedir?

1. Blue Ridge Parkway

Fotoğraf: Niemand und Nichts CC tarafından 2.0
Bu 469 mil uzunluğunda çarpıcı köprü Stanley Abbott tarafından tasarlandı. Kuzey Carolina ve Virginia’yı birbirine bağlayan bir köprüden daha fazlasını yaratmak amacıyla tasarladı. ‘Amerika’nın favori sürüşü ”olarak bilinir. Araçların yanı sıra, doğal sahneler için bisikletçiler ve motosikletçiler arasında popülerdir. Ayrıca doğal yürüyüş parkurları sunar. Bu yürüyüş parkurları piknik alanlarından, çekme ve kamp alanlarından kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, Blue Ridge Parkway çeşitli ziyaretçi merkezi ve müzeler bulunmaktadır. Bu cazibe merkezleri arasında Mabry Mill, Halk Sanat Merkezi ve Kuzey Carolina Mineralleri Müzesi bulunmaktadır. Ancak, Kasım -Mart aylarında araba kullanmak istiyorsanız, hava koşullarını ve yol kapanışlarını kontrol etmelisiniz.

Fiyat: Ücretsiz

Saatler: Erişim saatleri

Yer: Kuzey Carolina

Telefon: 828-348-3400

2. Linville Gorge ve Sonbahar

Fotoğraf: Bill McMannis CC 2.0
Doğu ABD’deki en doğal ve en derin geçit. ‘Doğu Büyük Kanyonu’ olarak da bilinir. Blue Ridge Parkway’deki Milepost 316’dan ize erişebilirsiniz. Bazı eğlence ve eğlence için birkaç yürüyüş seçeneği vardır. Duggers Creek Falls sadece 0,3 mil uzaklıktadır, yakındaki diğer cazibe merkezleri Hawksbill Mountain, Masa Rock Mountain ve Crabtree Falls’u içerir.

Fiyat: Ücretsiz

Saatler: Erişim saatleri

Yer: Gingercake Road, Linville Falls, NC 28647

Telefon: 828-765-1045

3. Yaşam ve Bilim Müzesi

Fotoğraf Red CC BY-ND 2.0
Çocukların eşlik ettiği takdirde ziyaret etmek için harika bir yerdir. Bu müzede, çeşitli gezegenler hakkında bilgi edinebilir ve yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Kafede harika yemeklerin tadını çıkarırken çocuklarınızı günlük derslere veya küçük gezilere kaydedebilirsiniz. Bir tur planlıyorsanız, bu siteyi Kuzey Carolina’daki en iyi 10 cazibe merkezine katılın.

Fiyat: 16 $

Saatler: 10:00 – 17:00

Yer: 433 W Murray Ave, Durham, NC 27704-3101

Telefon: 919-220-5429

4. Biltmore Estate

Fotoğraf: Blake Lewis CC By-SA 2.0

800 dönümlük geniş bir alan üzerinde genişletilir. Vanderbilt Konağı ABD’nin en büyük özel evidir. Konağın 250 odası antika, sanat, görkemli mimari ve geniş bir aksesuar ve vintage kıyafet koleksiyonu ile dekore edilmiştir. Ayrıca en güzel bahçelerden bazılarına sahiptir. Gül Bahçesi 250’den fazla çeşit vardır, İtalyan Bahçesi heykel ve süslü havuzlar bulunmaktadır. Ayrıca, bir geyik parkı, yönetilen bir orman ve kilometrelerce yürüyüş yolları görebilirsiniz. Ayrıca, EST boyunca birçok yemek seçeneği varnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Özbekistan’ınÖzbekistan’ın

Buhara’nın çarpıcı binaları, Özbekistan’ın Orta Asya’nın en kutsal şehri olduğu biliniyor. Bu antik şehirdeki binalar bin yaşından büyük! 16. yüzyılda Buhara, ipek yol rotasında hareketli bir pazar kasabasıydı. Bu nedenle,