Vanilyalı Ice

Maceracı Kate ile gecem bağlı kuruluş bağlantıları içeriyor. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Resim: blueyeda73

Amerikan kolej kursiyerleri için bahar tatili aşağıdakilerle tanımlanmaktadır: içecek spesiyalleri, plaj partileri, içki yolculukları, bütün gece dans, bira bongları, rastgele bağlanma, ıslak tişörtler yarışmaları ve Joe Francis düşük benlik saygısı olan kadınları çekiyor, hepsi Cancun, Mazatlan, Jamaika ve Panama City Beach gibi plaj yerleri.

Hiç ortak bir Amerikan bahar tatili geçirmedim. En iyi arkadaşım Beth de yapmadı. (Glee Club ile yürütmek için İtalya’ya gittim; Connecticut casinolarına çarptı.) Bu yüzden Güney Teksas’ta yaşarken ona gitmek için uçtuğumda South Padre Adası’nda bir gece geçirmeyi seçtik.

South Padre Adası, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli bahar tatili destinasyonlarından biridir. Yılın çoğunda aile dostu bir plaj beldesi olsa da, Mart ayı boyunca bahar kırıcılarla kesinlikle patlar.

Port Isabel’den South Padre Adası’na geçiş yolunu sürerken, bir işaret çeken bir uçak keşfettim. Daha iyi bir görünüm elde etmek için boynumu kızdırdım ve aşağıdakileri kontrol ettim:

Vanilyalı Ice Show Bu gece Bahia Mar Resort 20:00

“Beth!” Çığlık attım. “Buna gitmemiz gerekiyor! Biz buna gitmek için sooooooo gereksinim !!! ”

“Tamam, kesinlikle buna gidiyoruz!” Tezahürat etti. Beth hakkında tercih ettiğim şeylerden biri, onun her şey için oyun olması.

Havuzda denetledikten ve kısa bir dalış yaptıktan sonra, yöntemimizi sahte Polinezya tarzında süslenmiş Bahia Mar Resort’a boyalı mavi suya yaptık.

Kolej tişörtleri ve kamyoncu şapkaları (“Got Ho’lar?” Önde gelen bir cümle oldu) ile bakılırsa, South Padre Adası’ndaki tüm erkekler Orta Batı’daki büyük kurumlardan kardeşler gibi görünüyordu: Kansas Eyaleti, Oklahoma Üniversitesi, farklı Teksas’ta kolejleri belirtin.

Beth ve ben, opsiyon içeceği Bahia sürtük adı verilen büyük bir mavi karışık içecek olduğu barda dolaştık.

Barmen her birimiz için bir tane döktü ve sırıttı. “Onlar – sen kalkacaklar. Daha fazlası için geri dön. ”

“Hım tamam!” Cevap verdik.

O zamana kadar Beth ve ben bazı arkadaşlar keşfettik. Bize bırakın: Kalabalık Orta Batı’dan iğrenç frat genç erkeklerle doludur ve sonunda Cornell’den iyi huylu mühendislik bölümlerini keşfediyoruz!

Gösteri başlar başlamaz sahneye koştum. South Padre Adası’nda vanilyalı buz?! Programın olabildiğince çirkin olacağım!

Ice Ice Baby’nin “Yeni” versiyonunun kısa bir videosunu aldım (şarkı sözleri NSFW):

Herkesin güvenlik ile geri tutulduğu ön sıraya yaptım. Sonra vanilyalı buz birkaç kadını sahneye çekmeye başladı.

Beklemedim.

Barikatı atladım ve sahneye tırmandım.

Bu noktadan sonra, vanilyalı buzla ideal bir fotoğrafımı çekmeyi amacım yaptım. Ve doğru olana kadar fotoğraf çekmeye devam ederdim.

Bunu yapmak için konser süresince yanında en iyi dans ettim.

Vanilyalı buz sürekli olarak bize su atıyordu – sanırım aşağıdaki resim bir patlama ile vurulurken çekildi.

Burada bir su jeti ile vurulduğum videoyu izleyin:

Dirsek atış!

Gösteri bittiğinde, bir ton fotoğrafım vardı, ama hiçbiri mükemmel değildi … Bu yüzden Robert Van Winkle’ın kendisini aradım. Onu sahne arkasında keşfettim.

Son derece iyi ve zarifti ve ideal resmimi çekmemi sağladı.

BAŞARI!

O gecenin ilerleyen saatlerinde Beth ve ben Cornell mühendisleri ile birkaç kulübü vurduk, sonra biri şu anda oynayan melodilerin her kelimesini oynamayı seçtikten sonra ayrıldık. Bu, Akon’un “tokat” ortaya çıkana kadar iyiydi.

Sadece bir gece için olabilirdi ve on ay önce üniversiteyi mezun olmuş olabilirdim, ama son olarak bahar tatilimi yaşadım – ve görkemli!

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post