Top 10: En İyi Yol Gezisi Web Siteleri

Yol gezisi sezonu üzerimize aittir ve birçok kişi seyahat web sitelerini ve yaz mevsimlerini planlamak için blogları kullanır.

Çok çeşitli aile dostu destinasyonlar, restoranlar, parklar, festivaller ve konaklama önermek için en iyimizi yaparken, diğer birçok seyahat web sitesinin aynı hedefi hedeflediğini biliyoruz.

Aslında, bir sonraki efsanevi yolculuğumuzu planlama konseptleri için sık sık akranlarımıza bakıyoruz.

İşte ABD çevresindeki yol gezilerine ayrılmış tercih ettiğimiz on web sitesi, belirli bir sıraya yerleştirilmiyorlar; Hepsi değerli bilgiler sunar ve kendi başlarına benzersizdir.

Mutlu planlama!

Roadtrippers

İnternet sitesi:

Roadtrippers.com, A noktası ile B noktası arasında bir yol gezisi güzergahı geliştirmek için kullanılır. Hareket halindeyken güzergahınızı geliştirmenin yanı sıra değiştirmek için bilge telefonunuza roadtrippers uygulamasını indirin.

Midlife Yol gezisi

İnternet sitesi:

Midlife Road Trip, yazılı olmayan, organik, gerçekliğe dayalı bir gıda, seyahat ve Rick Griffin’in konteyner listeleme maceralarına ve Sandi McKenna’ya odaklanan deneyim serisidir. Rick ve Sandy de aynı şekilde düzenli bir Twitter sohbetinin yanı sıra yol gezisi radyosunun koşuyor.

Arka Yol Ramblers

İnternet sitesi:

Öncelikle ABD’de seyahate odaklanan aile temalı bir site; Arka yol Ramblers, yolun daha az hareket ettiğini vurguladı. Para tasarrufu, dişli seçme, organize olma, kamp, macera ve dışarı çıkmanın yanı sıra dört mevsimde de ipuçlarını arayın.

Hanehalkı gezileri için ipuçları

İnternet sitesi:

Hanehalkı Gezileri İçin İpuçları Seyahat türüne ek olarak hikayelerini hedefe göre düzenler: Hanehalkı Birleşimi, Disney, Cruises, Camping, Milli Parklar, vb. Sitenin seyahatinin her hafta üyeleri e -posta Club Get Seyahat Teklifleri ve Para Tasarruf İpuçları Gelen kutularında.

Milleti Sür

İnternet sitesi:

HotelCoupons.com’a bağlı Drive The Nation, seyahat ipuçlarının yanı sıra güzergahlara da odaklanan bir yol gezisi blogudur. Konumlar menüsünde Amerika Birleşik Devletleri’nin etkileşimli bir haritası bulunur; O hedefle ilgili hikayeleri görüntülemek için bir belirtiyi tıklamanız yeterlidir. Site düzenli olarak nakit, dişli ve seyahatle ilgili hediyeler için yarışmalar yapıyor.

Yol kenarında Amerika

İnternet sitesi:

Amerika’daki tuhaflıklara ve cazibe merkezlerine adanmış, dev antep fıstığı, pembe filler ve tuhaf heykel parkları bulmak için yol kenarındaki Amerika’yı kullanın. Bir uygulama Veritabanı odaklı bir web sitesine ek olarak, okuyucu tarafından gönderilen alan raporlarının yanı sıra ziyaretçi ipuçlarını da arayın.

Garip Bizi

İnternet sitesi:

Amerika’nın bölgesel efsaneleri ve en iyi saklı sırlar için bir seyahat rehberi olan garip ABD, belirtin ve sınıflandırma (tuhaf canavarlardan açıklanamayan fenomenlere kadar) tarafından düzenlenir. Tur rehberleri Mark Moran ve Mark Sceurman web siteleriyle aynı tarzda bir dizi kitap yazdı.

Amerika’da 100 Rota

İnternet sitesi:

Amerika’da 100 Rota, Amerika’nın yanı sıra bölgelerde de seyahat etmeye adanmış bir aile seyahati web sitesidir. Disney, kayak gezileri, yemek ve fitness ek olarak hikayeler arayın. New Jersey merkezli, sitede New England’da seyahat için birçok kavram ve güzergah var.

Çocuklar için Pistops

İnternet sitesi:

Yolculuğun A noktasından B noktasına ulaşmak kadar vurgulanması, gençler için Pitstops, araçtan çıkmaya ve aile dostu cazibe merkezlerine odaklanıyor. Tecrübeli bir dış yazar tarafından yazılan, dişli değerlendirmelerinin yanı sıra plajı, dağları ve kayak yamaçlarını deneyimlemek için en iyi kasabaların yanı sıra dövülmüş maceralar arayın.

Seyahat 50 Çocuklarla Belirtiyor

İnternet sitesi:

Travel 50, Youngss ile belirtirler, Ohio merkezli bir hane halkının maceralarının bir hesabıdır, çünkü 50 eyaletin yanı sıra, etrafında, etrafında sayısız yol gezisine çıktılar. Sitenin bültenine kaydolun ve e-kitabın ücretsiz bir kopyasını tam olarak 12 gezide 50 belirlemenin tümüne nasıl gideceğini alın.

Aileler için Yol Gezileri

İnternet sitesi:

Sitemizi on bir fahri olarak ekleyerek, hane halkları için yol gezilerinin tarayıcı pencerenizde bir yer işaretine değer olduğuna inanmayı seviyoruz. Amerika’daki yöntemimizi deneyimlerken, festivaller, coğrafi işleme, yol kenarındaki cazibe merkezleri ve tüm aileye hitap eden restoranlar yaşarken denetlemeye devam edin.

Markanıza yardıma mı ihtiyacınız var? Bugün Adobe Reveal Logo Maker Aracı ile kendi logonuzu üretin.

Mutlu parkurlar!

İlişkili

2016: İncelemede bir yıl, tam yol gezisi sezonu burada hane halkları için yol gezilerinde ve maceralarımıza, seyahat ettiğimiz yollara ve yol boyunca tatmin ettiğimiz insanlara gösterme zamanı geldi. Geçen yıl bu sefer aylık olarak sekiz ila on yeni hikaye yayınlamak için bir hedef belirledim…
30 Aralık 2016 “Gezilerimiz”

Kitap İncelemesi – Lonely Planet’in Amerika’nın Efsanevi Yol Gezileri: AM’ye göz atınEricas’ın en heyecan verici sürüş maceraları Partnerim ve Lonely Planet’in yeni kitabı “Amerika’nın Epik Yol Gezileri” kitabını geçen gün, sadece bir saat geçirdik, sadece bir saat geçirdik, onunla parçaları okumak, bakmak, baktık Resimlerde ve içindeki birçok yol gezisi hakkında konuşuyor…
13 Ekim 2022in “Destansı Yol Gezileri”

Bir ev yoluna giderken önlenecek hatalar, alınacak en önemli ev tatillerinden biridir. İster bir hafta sonu için gidin, ister uzun vadede seyahat etmeyi planlayın, keşfetmek için harika bir yöntemdir. Covid-19 pandemi ile yol gezileri, bir dizi nedeniyle tipik olandan daha belirgin hale geldi…
7 Haziran 2022in “Konuk Postası”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post