TNN: Bir gezi için nasıl tasarruf edilir

Herkese merhaba,

Yakın tarihli bir göçebe ağ etkinliğinden başka bir video paylaşmak istedim. Bu tamamen “bir gezi için nasıl tasarruf edilir” ile ilgilidir.

Yeni bir yıl (neyse ki) üzerimizde ve dünya çapında bir aşı yapıldığında, seyahat bu yılın ilerleyen saatlerinde geri dönecek.

Caz aldıkça ve gelecekteki seyahatimizi planlamaya başladığımızda, bunun için para biriktirmeye başlamamız gerekiyor.

Bu sunumda, harcamalarınızı nasıl verimli bir şekilde izleyeceğinizi ve yapıştırabileceğiniz bir bütçe oluşturacağınızı gösteriyorum. Sana gostereyim …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu kısa makale sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi okuyuculara bonus teklif blog yayınlarına erişim sağlayan tek programdır. Üyeler ayrıca tamamen ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize erişim, etkinlik tekrarları, aylık hediyeler, tişörtler, özel para tasarruflu seyahat indirimleri ve daha fazlası alır!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sevdiğiniz kapsamlı seyahat içeriğini oluşturmaya devam etmemize yardımcı olursunuz!

Hepsinden iyisi, abone olmak maliyetlerinden daha az maliyet!

Bu kısa makaleye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm olağanüstü avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post